yandex-izleme
FinansKredisi.com

Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır?

1.742
Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır?

Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? Yapı kredi bankası 1944 yılında kurularak sizlerin iyi bir bankacılık hizmeti alabilmesini sağlamıştır. Hemen hemen her ilde faaliyet gösteren bu banka sayesinde birçok fırsata ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Hemen yapı kredi müşterisi olarak sizin için sunacağı özel avantajları değerlendirebilirsiniz. Yapı kredi, sağlık alanında da iyi bir kampanyayla sizleri buluşturur. Bünyesinde barındırdığı sağlık sigortası kapsamında ihtiyacınız olan pek çok tedaviden yararlanabilirsiniz. Peki Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? Hemen Yapı Kredi Mobil aracılığıyla %10 indirime sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Dijital platformda sağlık sigortası yalnızca SGK kapsamında bulunan kişilerin ek ücret ödemeden sahip olabileceği bir sağlık sigortasıdır. Bu sigorta oldukça kapsamlı bir özel sağlık kurumları ağına sahiptir. Üstelik çocuğunuzu da bu sigorta dahil edebilirsiniz. Sizin için bulanan farklı seçenekleri sayesinde ihtiyacınız doğrultusunda bir tedavi yöntemi tercih edebilirsiniz. Sadece yatarak tedavi güvencesi alabileceğiniz gibi aynı zamanda ayakta tedavi ve doğum güvencesi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilmek için Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? Mobil uygulamalar aracılığıyla kazanabileceğiniz bu indirimler sahip olacağınız avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. İşte yapı kredi tamamlayıcı sağlık sigortasının avantajları:

 • Özel sağlık sigortanız olsun istiyorsanız fakat bunun için ayıracak bir bütçeniz yoksa bu sigorta tam size göredir.
 • Çocuklarınızı dahil edebildiğiniz bu sigorta sayesinde onların da geleceğini sağlama almış olursunuz.
 • Sağlık ihtiyaçlarınızı karşılarken SGK kapmasında anlaşmalı olarak bulunan kurumlardan yararlanmak istiyorsanız bu sigortadan yararlanabilirsiniz.
 • Ek ücret ödemeden çok daha iyi şartlarda bir sağlık hizmeti deneyimlemek istiyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortasını tercih edebilirsiniz.
  Kasko Sigortası Nasıl Yapılır

Yapı Kredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Görüldüğü gibi Yapı Kredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası birbirinden farklı avantajlarla sizin rahat ve uygun bir sağlık hizmeti almanızı sağlar. Bu sigorta sayesinde yatarak sağlık hizmeti alabileceğiniz gibi ayakta sağlık hizmeti ile birlikte doğum güvencesi de olduğu belirtilmişti. Şimdi bunların detayları geliyor. Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? Bu sigorta sayesinde hangi tedavilerden yararlanılır? İşte o alanlar!

Yatarak tedavi yöntemi için;

 • Anlaşmalı kurumlarda %100 geçerlilik
 • Ameliyatlı veya ameliyatsız hastanede yatarak gerçekleşen tedaviler
 • Günübirlik küçük cerrahi operasyonlar
 • Hayati tehlike yaratan acil durumlar
 • Standart oda ve yoğun bakım odası kullanımı, refakatçi yatak ve yemek masrafları

Ayakta tedavi yöntemi için:

 • Anlaşmalı kurumlarda 10 ile sınırlı ve %100 geçerli
 • Röntgen
 • Muayene
 • Laboratuvar incelemeleri
 • MR, Tomografi, Ultrason, EKG ve Biyoksiler
 • 30 seansla sınırlı olmak üzere anlaşmalı kurumlarda geçerli fizik tedavi desteği

Doğum için:

 • Normal doğum
 • Sezaryen
 • Gebelik için doktor muayeneleri
 • Gebelik süresince gerçekleştirilen incelemeler
 • Gebelik ve hamilelik sonucu oluşabilecek sağlık sorunları

Tüm bu tedaviler için fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinizi merak ediyor ve Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? diye soruyorsanız yapmanız gereken tek şey Yapı Kredi Mobil uygulaması sahibi olmaktır.

Yapıkredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özellikleri Nedir?

Bu sigorta ürününün sizin için sağladığı çok sayıda avantaj vardır. Bu ürün ile özel sağlık sigortası avantajlarından oldukça uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla yararlanabilirsiniz. Çocuklarınızın da bu fırsatlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ameliyat ya da günübirlik tedavilerinizde tercih edebilirsiniz. Suni uzuv ve tıbbi malzeme ile evde bakım hizmetleri de ürün dahilindedir. Size özel check-up fırsatı da sunulur. Bununla birlikte diş bakımı, diteyisyen, psikolojik destek ve Dr. Allianz hizmetlerine de ulaşım sağlayabilirsiniz. 3 yıl kesintisiz sigortadan sonra “Ömür Boyu Yenileme Garantisini” elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Ambulans güvencesi de bu ürüne dahildir. Çok uygun fiyatlarda özel sağlık sigortalarına erişim sağlamak için detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebileceğiniz gibi bu işlemi Mobil Şube aracılığıyla da yapabilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için başvuru gerçekleştirilebilir. Artık Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır? sorusu için gereken cevapları aldığınızdan, işlemleri gerçekleştirebilme hızınızla oldukça pratik bir sonuca ulaşabilirsiniz.

  NN Hayat Emeklilik Hangi Bankaya Ait? Telefon ve Mail Adresi Nedir?

Yapıkredi’nin bu hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizinde düşüncelerinizi yorumlar kısmında görmek istiyoruz. Yapı Kredi hakkında güncel haberlerimizi https://www.finanskredisi.com/yapi-kredi/ kategorimizi incelemeyi unutmayınız.