Kredi kartı limitini nakite çevirme işlemleri (2018)

En iyi ticari kredi kartı nasıl alınır?
Kredi kartı limit düşürme 2018 (Güncel Bilgi)

kredi kartını nakite çevirme

Kredi kartı limitini nakite çevirme işlemleri için çeşitli yöntemler mevcut. Sizlere bu yöntemlere neden başvurulur ve nasıl kredi kartı nakite çevirilir bu gibi sorulara cevap olarak bazılarını anlatacağız. Kredi kartı kullanıyorsunuz ama her zaman kredi kartı yeterli gelmeyebiliyor insanların acil zamanlarında nakit para ihtiyaçlarıda olabilmekte peki bankalar acil kredi vermedikleri zaman insanlar nakit ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorlar bunu bir ele alalım.

Kredi kartı limitini nakite çevirme için öncelikle yapılan bazı işlemlerden bahsedeceğim ilk olarak kredi kartını alım satım veya ticaret için kullandığımızı hatırlatarak kredi kartı ile kendi adınıza faturalı bir ürün satın alarak örneğin tek çekim ile cep telefonu, aldığınız telefonu hemen orada satarak nakite çevirmek adından aldığınız nakit para ile işlerinizi halletmek lakin unutmamanız gereken bir şey var asla ve asla aldığınız bir ürünü satarken sıfır fiyatına satamazsınız değer kaybeder örneğin 3000TL ile fiyat kredi kartınızdan çekilerek aldığınız bir ürünü kesinlikle 3000TL nakit alarak satamazsınız değer kaybedeceği için size lazım olan tutar ne kadar ise ikinci elini satabileceğiniz o tutar şeklinde alım yaparsanız işlerinizi daha sağlam orantılarda halletmiş olacaksınız.

Örneğin 1500TL ihtiyacınız varsa 2000TL’lik bir ürün almanız ve o ürünü satmanız lazım ki 1500TL civarında bir nakit tutar elinize geçebilsin.

Sizlere diğer bir alternatiften daha bahsedeceğim kuyum işleri hemen alıp aynı hızda satabileceğiniz bir alan olduğu için kuyumcudan gram altın yada bilezik yada türü şeklinde altın alışı yaparak istediğiniz nakit tutarını elde edebilirsiniz burada dikkat edeceğiniz husus aldıktan sonra anında satmanız çünkü altın piyasasında ani yükselişler olduğu gibi düşüşlerde olmaktadır zaten altın alım satımlarında yüksek fiyattan alıcı bulurken düşük fiyattan da satıcı bulabilirsiniz.

Başka bir husus ise oda altın gibi aynı işlemlere tabi olacaktır döviz, bu işlemi uygularsanız hemen satışını gerçekleştirin ve kredi kartı limitini nakite çevirme işlemini yapın yoksa üzüntüye uğrayabilirsiniz çünkü belli dönemlerde döviz ani düşüşler ve yükselişler yaşayabiliyor yükseliş zor olduğu için kendinizi riske atmayın ve düşme yaşamadan en az zarar ile kredi kartınızı nakite çevirin.

En iyi ticari kredi kartı nasıl alınır?
Kredi kartı limit düşürme 2018 (Güncel Bilgi)
Kredi kartı limitini nakite çevirme işlemleri (2018) Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. kerim dedi ki:

  yüzde 3 komisyon ile kart çeviren yerler var en mantıklısı bildiğim yer var

 2. Gülümser Açıkel dedi ki:

  Merhabalar kredi kartı ile cep telefonu aldık ve şuanda satarak nakite çevirmek istiyoruz lakin çekincelerimiz var sattığınız telefonu birisi yasa dışı kullanırsa telefon bizim adımıza kayıtlı değil mi başımız ağrımasın?

 3. Ferdi dedi ki:

  Biz daha önce bu tarz bir şey yaptık ödemeler zor oluyor lakin işimizi görüyor diyebilirim.

 4. Armağan dedi ki:

  Eğerki zor durumda değilseniz kullanmamanız gereken bir yöntem daha sonrasında bunuda ödeyemiyor ötekini de ödeyemiyor çok zorluk çekiyorsunuz hesaplamalarınızı dikkatli yapmanız gerekli.

 5. Pakize dedi ki:

  Kredi kartı ile cep telefonu almak en mantıklısı aslında

 6. Betüş Gülenyüz dedi ki:

  Acil nakit lazım olan kişiler genelde bu yolu tercih ediyor.

Sayfa başına git