yandex-izleme
FinansKredisi.com

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

2.916
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar genelde Türkiye’nin önde gelen bankalarıdır. Bu bankalar oluşturdukları rekabet sebebi ile ev hanımlarına kredi ve kredi kartı vermeye devam etmekte. Normalde kredi veya kredi kartı için bankalar başvuru yapan kişilerden hali hazırda bir işleri olmaları bir iş yerinde çalışmaları, maaş beyanında bulunmaları maaş bordrosu gibi resmi bir evrak istemektedirler. Çalışmayan ev hanımları bu evrakları sunma durumları olmadığı için kendi adlarına kredi veya kredi kartı alamamakta ve alternatif çözüm olarak eşlerinin yada bir başkalarının kartlarını kullanmaktadırlar. Bankalar 2021 yılında artık çalışmayan ev hanımlarının işlerini birazda olsa kolaylaştırdı. Bu hizmeti sunan bankalardan bazıları Akbank, ING Bankası, Qnb Finansbank, Denizbank ve Şekerbank gibi köklü ve özel olarak bilinen bankalar.

Ev hanımları kredi başvurusu şartları

Ev hanımları kredi başvurusu yapabilmek ve bazı prosedürleri yerine getirmek için belirli şartlar aranmaktadır. Bir işyeri yada şirkette çalışan kişiden gelir beyanı isterken bankalar nasıl olurda ev hanımlarına kredi veya kredi kartını beyanatsız verir akıl karıştırıyor değil mi? Burada da tam olarak yine eşler devreye giriyor ve hanımların eşinin maaş bildirimini yapması gerekir ve bu şekilde kredi veya kredi kartı alabilir ancak eşinizin daha önce başvuru yaptığı ve red edildiği durumlar mevcut ise muhtemelen sizde başvuruda bulunursanız aynı sonuçla karşılaşabilirsiniz. Sizin için şöyle güzel bir durum olabilir eğer ki sabit bir mülk yada aracınız varsa bankalara bunu beyan ederek başvuruda bulunabilir böylelikle 2021 yılında kendi adınıza rahat bir şekilde kredi yada kredi kartı kullanabilirsiniz. Burada sonlandırmıyoruz! bitmedi alternatif çözümler arıyorsanız eğerki sizi çözümsüz bırakmamak için araştırmalar yaptık ve bunun için aşağıdaki yazımızı okumaya devam edin.

  Hafta Sonu Havale ve Eft Yapılır Mı?

Ev hanımları kredi çekebilir mi ?

Ev hanımları kredi çekebilir ancak bankaların bazı şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Yukarıda belirttiğimizin haricinde eğerki eşleriniz mevcut hali hazırda bir kredi kartı kullanıyor yada banka kartı kullanıyorsa size ek kart çıkartmasını isteyebilirsiniz ek banka kartı yada ek kredi kartı çıkartma işlemi sizin için daha kolay ve zahmetsiz olabilir böylelikle daha çabuk bir karta sahip olacaksınız ipotek gösterecek ev, araba yada 2021 yılına ait kira gelir belgeniz yoksa ayrıca eşinizin maaş bordrosunu kullanmanızda size kredi yada kredi kartı temini sağlayamayacaksa en kolay yolu ek kartlar çıkartılması ve kullanılmasıdır.

Faizsiz Kredi Başvurusu