yandex-izleme
FinansKredisi.com

Odeabank Havaalanı Ve Seyahat Hizmeti Nedir? Avantajları Nedir?

1.672
Odeabank Havaalanı Ve Seyahat Hizmeti Nedir? Avantajları Nedir?

Odeabank havaalanı ve seyahat hizmeti nedir? Avantajları nedir? Odeabank seyahat etmeyi seven müşterilerine birbirinden avantajlı hizmetler sınamaya devam ediyor. Seyahat esnasında bütün detaylara yer veren Odeabank seyahat boyunca ihtiyaç duyulan bütün gereksinimlerde avantaj yaratmaktadır. Özellikle sıkça iş seyahati yapan banka kullanıcıları bu avantajdan yararlanarak daha hesaplı seyahat etme şansını yakalamaktadır. Odeabank sadece yurt içi değil aynı zamanda yurt dışı seyahatler içinde müşterine avantaj sunmaktadır. Odeabank bankacılık işlemleri ile sınırlı kalmayıp seyahatlerde de ayrıcalık sunmaktadır. Seyahatlerde gerçekleşecek olan avantajlar seyahat yöntemlerine ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda sunulan hizmetlerin çeşitleri dönemsel olarak da değişkenlik göstermektedir.

Odeabank kullanıcısı olan bireyler yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde sadece otel ve bilet rezervasyonlarında değil akla gelinebilecek her türlü detayda Odeabank’ın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirler. Seyahat etmeyi sevip sürekli yapmış olduğu yada nadiren yapmış olduğu seyahatlerin gerek ulaşım bakımından gerek rezervasyon bakımından hem bütçe hem de zaman olarak fırsatları yakalamış olacaktır. Odeabank müşterilerine banka işlemlerinde yanında olduğu gibi tatil ve seyahatlerinde de müşterilerinin yanında yer almaya devam etmektedir. Bu avantajlar sadece Odeabank müşterileri için geçerlidir. Odeabank’ın vermiş olduğu bu ekstra hizmetlerden faydalanmak için öncelikle Odeabank hesabının veya kartının olması gerekmektedir.

Nasıl Odeabank Müşterisi Olunur?

Havaalanı ve seyahat hizmetinden yararlanmak için aranan ilk özellik Odeabank müşterisi olmaktır. Çok basit işlemlerde Odeabank müşterisi olmak mümkündür. Böylelikle Odeabank müşterisi olunarak havaalanı ve seyahat hizmetinden yararlanmanın ilk şartı gerçekleşmiş olacaktır. Odeabank müşterisi olmak için aşağıda belirtilen adımlardan bir tanesini yerine getirmek yeterli olacaktır.

 • Odeabank şubelerine giderek müşteri olma başvurusu: En yakın Odeabank şubesine ulaşım sağlayarak bireysel işlemler kısmından Odeabank müşterisi olmak mümkündür.
 • Mobil bankacılık indirerek müşteri olma başvurusu: Teknolojiden yararlanarak bulunulan yerden ayrılmadan müşteri temsilcisiyle görüntü konuşarak Odeabank müşterisi olmak mümkündür. Mobil bankacılık uygulaması indirilerek telefona indirilerek müşteri ol butonuna tıkanıp öne çıkan formun doldurulması gereklidir.
  Odeabank Görüntülü Görüşme ile Hesap Açma Nasıl Yapılır?  

Odeabank Havaalanı Hizmetleri

Havaalanında özellikle hiç gidilmemiş olan şehirlere ve ülkelere yapılan seyahatler sonra araç kiralama ve transfer hizmeti büyük önem taşımaktadır. Söz konusu valizler olunca rezervasyon yapılan otele gitmek için kullanılan Vip veya kiralık araçlar adeta can kurtarıcıdır. Odeabank’ın müşterilerine sunduğu havaalanı hizmeti şöyledir;

 • Özel şoföre sahip transfer hizmeti
 • İstanbul, Ankara, Bodrum, İzmir, Antalya’da gidilecek adres ile havaalanı arasında transfer sağlayacak lüks araçlar
 • Araçların her biri yüksek model araçlardan oluşur
 • Havaalanından istenen noktaya transfer hizmeti sağlanırken Odeabank kullananlar bu hizmet kapsamında kendini özel hissetmektedir.
 • Odeabank’ın anlaşmalı olduğu kurumlardan %15 ile %25 aralığında indirimli olarak araç kiralama hizmeti

Odeabank’ın sağlamış olduğu havaalanı hizmetiyle banka müşterileri hem seyahatlerini kolaylaştırmakta hem de lüks hizmetlerden uygun fiyata yararlanmayı sağlamaktadır. Odeabank havaalanı ve seyahat hizmeti nedir? Avantajı nedir?

Odeabank Seyahat Hizmetleri

Odeabank’ın hayatı kolaylaştıracak avantajlarından biri olan seyahat hizmeti ile birbirinden ayrıcalıklı hizmetleri sunmaya devam ediyor. Seyahat hizmetinde bir seyahatte gerekli olan bütün temel taşlar Odeabank tarafından yapılmakta böylelikle banka müşterileri zaman kaybetmemiş olmaktadır. İşte Odeabank’ın müşterilerine sağladığı avantajlı hizmetler;

 • Belirtilen tarihte bilet rezervasyonun yapılması ve biletin temin edilmesi
 • Odeabank müşterisinin istediği tarihler aralığında otel rezervasyonu yapıp temin etmesi
 • Seyahat danışmanlığı hizmeti ile seyahatleri daha verimli geçirme imkanı
 • Servis bedeli olmadan uçak bileti hizmeti
 • Servis bedeli olmadan vize başvuru hizmeti
 • İndirimli fiyatlarla özel şoför imkanı
 • Yurt dışı seyahatlerinde sağlık sigortası hizmeti

Yukarıda belirtilen hizmetlerden yararlanmak için Odeabank müşterilerinin belirli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerden bütün Odeabank kullanıcıları başvuru yapmadan yararlanamaz. Şartlar ve başvurular yerine getirildiği taktirde bu hizmetten yararlanılmaktadır. Bunun yanı sıra şartları sağlayan müşterilerin seyahat engellerinin olmaması gerekmektedir. Odeabank’ın sağlamış olduğu havaalanı ve seyahat hizmetlerinden yararlanmak için müşteri temsilcisi ve Odeabank Varlık Yönetimi Seyahat ve Hizmet hattını arayarak başvuruda bulunabilmektedir. Ayrıca aramalarda Odeabank’ın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmak için aradığı şartları ve hizmet detaylarını öğrenmek mümkündür. Varlık Yönetimi Seyahat ve Hizmet hattına 0212 386 84 44 numara üzerinden ulaşılmaktadır. Odeabank havaalanı ve seyahat hizmeti nedir? Avantajı nedir?

  Odeabank Private Banking Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Avantajları Nedir?

Odeabank hakkında ki düşünceleriniz nelerdir? yorumlar kısmında belirtmeniz bizim ve diğer kullanıcıların gelişiminde öncülük sağlayabilir. daha fazla https://www.finanskredisi.com/odeabank/ yazılarımızı incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.