yandex-izleme
FinansKredisi.com

Hsbc Premier Miles Nedir? 180 Tl Milpuan Nasıl Kazanılır? Şartlar Nedir?

1.687
Hsbc Premier Miles Nedir? 180 Tl Milpuan Nasıl Kazanılır? Şartlar Nedir?

HSBC Premier miles nedir? 180 TL Milpuan nasıl kazanılır? Şartlar Nedir? HSBC Premier müşterilerine ayrıcalıkların kapısını açan harcadıkça kazandıran kredi kartı HSBC Premier Miles kart en çok talep edilen kredi kartlarından biridir. Her detaylarıyla kişileri özel ve ayrıcalıklı hissettirecek olan bu kredi kartının birçok özelliği ve avantajı bulunmaktır. Özellikle seyahat etmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olan HSBC Premier Miles kart seyahat esnasında fırsatların kapısını açmaktadır. Ayrıca Premier Miles kart her geçen gün birbirinden farklı kampanyalar düzenleyerek kredi kartından maksimum seviyede yararlanma fırsatı sunmaktadır. HSBC Premier Miles kartın yarattığı avantajlar şöyledir;

 • Görsel tasarımı ile dikkat çekici olan ve yüksek limite sahip kredi kartı
 • Temassız ödeme yöntemine sahip bir kart
 • Asıl ve ek kartların ücretsiz temin edilmesi
 • Türkiye’nin 81 ilinde Advantage anlaşmalı olan kurum ve kuruluşlardan çeşitli taksit imkanlarından faydalanmak
 • Bolca mil ödülün olduğu dopdolu avantajlı bir kart
 • Yurt içinde yapılacak bütün tek çekimli alışverişlerde 2,3,4,5 ve 6 taksit imkanı
 • Yurt içi araç kiralama hizmetinden AVIS ile %30 indirim kazanma şansı
 • PROGO ile transfer hizmetlerinde %25 indirim fırsatı
 • Advantage anlaşmalı üye kurum ve kuruluşlardan alışveriş yaparak NakitPuan kazanma imkanı
 • Kazanılan NakitPuanlar üye olan iş yerlerinde para olarak kullanılabilmektedir
 • Advantage ile kazanılan NakitPuanlar TatilPuana çevrilerek ücretsiz seyahat etme ve ücretsiz konaklama fırsatları
 • HSBC Premier kredi kartıyla yurt içinde yer alan ATM’lerden vadesiz hesap üzerinden TL cinsinden para çekme, para yatırma, kredi kartı borç ödeme, bakiye sorgulama gibi işlemlerin ücretsiz yapılması

180 TL Milpuan Kazanmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

HSBC Premier Miles kredi kartına özel 180 TL Milpuan kazanmak bu kampanya ile mümkün hale gelmektedir. 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerli olan bu kampanyaya katılmak oldukça kolaydır. İstenilen şartlar yerine getirilemeden önce başvurunun yapılması gereklidir. Başvurudan önce yapılan yada tarihinden önce yapılan alışverişler bu kampanyada kapsam dışı bırakılacaktır. 180 TL Milpuan kazanmak için 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında ‘ÖDÜL’ yazıp 4477’ye SMS atılarak başvuru yapılmalıdır. Gönderilen SMS 1 SMS ücreti olarak operatörler tarafından işleme alınır. Bu kampanyadan sadece bu ayrıcalıklı karta sahip olan müşteriler katılabilir. HSBC Premier Miles nedir? 180 TL Milpuan nasıl kazanılır? Şartlar nedir?

  HSBC Şubeye Gitmeden Nasıl Hesap Açılır? %18,50 Faiz Nasıl Alınır? 

Kampanya kapsamında kazanılan 180 TL Milpuan müşterilerin hesabına 10 Mayıs tarihinde yüklenmektedir. 180 TL Milpuan kampanyasına her müşteri sadece 1 kez katılma şansına sahiptir. Ek kartlar üzerinden kampanyaya katılamamakta fakat ek kattan yapılan harcamalar asıl kart yapmış gibi sayılmaktadır. Kazanılan 180 TL Milpuan daha önce kazanılan veya kazanılacak olan NakitPuan ile birleştirilemez. İkisi ayrı ayrı olarak kabul edilir. HSBC Bank istediği zaman kampanyayı iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

Milpuan Kampanya Şartları

HSBC Premier Miles kredi kartından 180 TL Milpuan kazanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gereklidir, aksi taktirde şartlar yerine getirilmediğinde kampanyadan yararlanmak mümkün olmayacaktır. 180 TL Milpuan kazanmak için HSBC Premier Miles karttan en az 350 TL alışveriş yapılması gereklidir. 350 TL’lik alışverişlerin tek seferde yapılması şartı aranır. Aynı gün içinde yapılan parça parça fakat toplamda 350 TL’yi bulan alışverişler geçersiz olacaktır. Yapılan 350 TL’lik alışverişin taksitlendirilmemesi aranan şartlardan bir tanesidir. HSBC Premier Miles kart müşterilerinin yapacakları her 2. 350 TL harcamaları kabul görmektedir. Özellikle bu şart birçok müşteri tarafından gözden kaçmakta ve kampanyadan yararlanamamasına sebep olmaktadır. Bu şartın yerine getirilmesi ile 180 TL Milpuan kazanılır.

HSBC Premier Miles kredi kartından NakitPuan, otomatik fatura ödemeleri, ticari ödemeler, ön ödemeli yapılan kart ödemeleri kampanya kapsamının dışındadır. Bu ödemeler haricinde yapılan bütün harcamalar kabul görecektir. Market, manav, mağaza, akaryakıt harcamalarında yapılan bütün tek çekip 350 TL harcamaları geçerli sayılacaktır. HSBC Premier Miles nedir? 180 TL Milpuan nasıl kazanılır? Şartları nelerdir? Kampanya kapsamında 350 TL’lik harcamaların İptal edilmesi veya taksitlendirilmesi durumunda kampanyadan yararlanılamaz. 180 TL Milpuan hesaba yatırıldıktan sonra iptal edilen işlemlerde kazanılan Milpuan müşterinin kartına borç olarak yansıtılacaktır.

  HSBC Şubeye Gitmeden Nasıl Hesap Açılır? %18,50 Faiz Nasıl Alınır? 

Hsbc Premier Miles sayesinde daha fazla uçmak için Hsbc bankasının yapmış olduğu bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi bekliyoruz. Daha fazla HSBC bankası hakkında ki güncel kampanyaları https://www.finanskredisi.com/hsbc/ sayfamızdan takip edebilirsiniz.