yandex-izleme
FinansKredisi.com

Garanti One Nedir? Avantajları Neler? Nasıl Kullanılır?

2.727
Garanti One Nedir? Avantajları Neler? Nasıl Kullanılır?

Garanti One Nedir

Garanti One, Garanti Bankası 18-25 yaş arasındaki genç müşterilerine sunmuş olduğu garanti one hizmeti sayesinde artık gençler para transfer ücreti ödemeyecek. Kredi kartı ile yapacakları eft hizmetleri için en fazla 2.5TL öderken havale işlemleri içinde en fazla 1TL ödeyecekler ve extra hizmetlerden indirimli ve kampanyalı olarak faydalanabilecek.

Gençlere yönelik olarak hizmet sunan garantione, gençlerin daha çok sosyal olmasına yönelik çalışmalara sağlayarak çeşitli aktiviteleri kampanya kapsamına dahil edip çevre edinmelerini ve arkadaşlıklarını geliştirmelerini sağlamaktadır. Yaşayabileceğiniz olası bir sorunda yine Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Garanti One Avantajları Neler

Garanti One, gençlerin sosyal ve internet yaşamında kolaylıklar sağlaması için Garanti Bankası tarafından verilen bir hizmettir. 18-25 yaş arası olan gençler garantione sayesinde sinema, restoran gibi çeşitli sosyal alanlarda indirimler ve kampanyalardan yararlanabilirken aynı zamanda internet alanında da Google Play, ITunes,  Apple Music, Facebook, Steam ve Netflix gibi internet sitelerindende 15TL indirim imkanı yakalayabilirler.

Sinema tutkunları için ise 30TL harcama yaptığınız taktirde 10TL indirim hakkı kazanmış oluyorsunuz artık arkadaşlarınızla doya doya sinemaya gidebileceksiniz. Yemek ihtiyaçlarınızda ise yine 30TL üzeri alışverişlerinizde garantione size 10TL indirim hakkı veriyor. Garanti One Paracard banka kartı sayesinde istediğiniz ATM’den para çekebilir ve bu işlemler için masraf ödemezsiniz.

Garanti One Nasıl Kullanılır

Garanti One Hizmeti bir mobil uygulamadır dilerseniz GarantiOne Google Play üzerinden dilerseniz de GarantiOne App Store üzerinden indirebilirsiniz. Mobil uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmanız kullanmanız için yeterlidir. Gelişmiş özellikleri sayesinde kolay anlaşılabilir arayüz tasarımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulama olduğunu görebilirsiniz. Gençler sizin için hazırlanmış olan bu kampanya ‘ya katılıp hem masraf ödemeyeceksiniz hemde kampanyalı ve indirimli ürünlerde yararlanacaksınız.

  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar