yandex-izleme
FinansKredisi.com

İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir?

1.622
İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir?

İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? ING Bank herkesin olduğu gibi emeklilerin de yanında oluyor ve onlar için özel bir fırsat sunuyor. Emekli maaşlarını alırken aynı zamanda nakit promosyon kazanabileceklerini duyan emekliler, detayları öğrenmek için heyecanlanıyor. Peki siz de emekli maaşınızı ING Banka taşıyarak bu nakit promosyon fırsatından yararlanmak ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey budur. ING Bank adı altında emekliliğinizi sürdürmeyi tercih ettiğiniz andan itibaren bu fırsatın da kullanıcısı olabilirsiniz. Peki İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? Detaylar hakkında bilgi edinmek için ikinci kısma geçebilirsiniz.

Ing Emekli Promosyon

ING Bank emekli maaşını alan emekliler için de farklı ve oldukça ideal bir fırsat sunuyor. Emekli maaşınızı ING Bank’a taşımanız durumunda bu fırsattan hemen yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu promosyon ücreti, sizin aldığınız maaş tutarına göre hesaplanıyor. Maaş tutarınız doğrultusunda, bu tutara ek olarak koşulsuz 2750 TL’ye varan nakit promosyon kazanma şansınız mevcuttur. Kazanma şansınız sadece bununla da kalmıyor. Emekli bir yakınınızı da ING Bank’a getirdiğiniz takdirde toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanma şansına tabii olabiliyorsunuz. Siz de hemen şimdi kolay bir şekilde emekli maaşınızı ING Bank’a taşıyın. Böylelikle nakit promosyon kazanma şansını yakalamış olacaksınız. İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? Emekliler bununla birlikte hani fırsatlardan yararlanabilir? Hepsinin cevabı ING Bank’ta sizleri bekliyor. Tüm bunlara ek olarak, emekli maaşını ING Bank’a taşıyan müşteriler için farklı fırsatlar da mevcuttur.

 • 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu dahil edilmeden yararlanma fırsatı yakalamış oluyorsunuz.
 • Üstelik emekli maaşını taşıyanlara özel %2,09’dan başlayan faiz oranları doğrultusunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.
 • Bu ihtiyaç kredisi için de sizden kredi tahsis ücreti kesilmiyor.
  Nasıl ING Olabilirim? Şubeye Gitmeden Hesap Açılır Mı? Hesap Açılışı Ücretli Mi?

Siz de şimdi maaşınızı ING Bank’a taşıyabilirsiniz. Bu sayede de hem nakit promosyon fırsatından yararlanırken, hem de diğer fırsatların kullanıcısı olabilirsiniz. İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? Ödeme nasıl yapılır? Şimdi bunun detayları geliyor!

İng Nakit Promosyon Ödemesi Nasıl Yapılır?

Emekli maaşınızı ING Bank’a taşıyarak sahip olacağınız bu fırsat sayesinde nakit promosyon fırsatından hemen siz de yararlanmaya başlayabilirsiniz. İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? Ödeme nasıl alınır? Bunlarla ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

 • 1 aylık toplam geliriniz; 1.500 TL’ye kadar ise 1.850
 • 1.500 – 2.500 TL arası ise 2.300
 • 2.500 TL ve üzeri ise 2750 TL nakit promosyon kazanma şansınız olur.
 • Bu kampanyadan, emekli maaşlarını 3 yıl boyunca ING Bank aracılığıyla devam ettirmek isteyen müşteriler yararlanabiliyor.
 • Promosyon ödemesi için başka herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
 • Promosyon taahhütnamesi imzalandıktan sonra aylık geliriniz doğrultusunda uygun olan promosyonu alabilirsiniz.
 • Bu kampanya 8 Nisan 2022 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Başvuru işlemlerinizi telefon bankacılığı yoluyla ya da şubeler aracılığıyla sağlayabilirsiniz.
 • Nakit promosyon ödemesi 3 yıllık süre için peşin olarak yapılır.
 • Aynı anda birden fazla promosyon fırsatından yararlanmanız mümkün değildir.
 • ING Bank tarafından alınan birden fazla emekli maaşı var ise, promosyon tutarı maaş toplamının tutarı doğrultusunda hesaplanır.

Emekli Maaşımı Nasıl İNG’ye Taşırım?

Tüm şartları sağlayıp bu fırsatlara ulaşabilmeniz aslında oldukça kolaydır. Nakit promosyon fırsatından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey emekli maaşınızı ING Bank’a taşımak olduğu gibi, maaş taşıma işlemi için de gerekli olan tek işlem vardır. E-devlet üzerinden emekli maaşınızın taşınmasını sağlayarak, hemen nakit promosyon sahibi olabilirsiniz. Bu işlem için şubeye gitmenize gerek yoktur. PTT’den aldığınız şifre ile e-devlet hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Arama kısmına ‘banka değişikliği’ yazarak çıkan sonuç üzerinden işleminizi devam ettirebilirsiniz. İnternet üzerinden sağlayabileceğiniz oldukça kısa ve kolay olan bir işlemdir. Bunun yanı sıra, bu işlemi şubeler aracılığıyla da halletmeniz mümkündür. Şubeye, nüfus cüzdanınızı yanınıza alarak gittiğiniz takdirde bu işlemi orada da gerçekleştirebilirsiniz. İNG 2.500 TL Emekli Nakit Promosyon Nedir? Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? için edindiğiniz bilgiler doğrultusunda hemen şimdi bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  İng Bank Turuncu Ekstra Nedir? Ne İşe Yarar?

İNG hakkında ki düşünceleriniz nedir? Yorumlarda görüşlerinizi bildirmeniz hem diğer kullanıcıların hemde banka çalışanların bu tarz makaleleri takip ettiğini biliyormuydunuz? İNG bankasının diğer kampanyaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olamak isterseniz buraya bırakıyoruz.