yandex-izleme
FinansKredisi.com

Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi’de!

1.796
Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi’de!

Birden fazla başvuru kanalı çerçevesinde düşük faizli Yapı ve Kredi ihtiyaç kredisi başvurularına yer vermeniz mümkün olmakta. Bu anlamda %1,34’ten başlayan faiz oranlarının tablolarına yer verilir. Başta maliyet tablolarına arkasından da geçerli belgelere göz atmanız halinde kredilerden ilerlemeniz kolay olacaktır. İlerlemek adına da müşterilerin geçerli başvuru kanallarını öğrenmeleri faydalıdır. Bunun için karşınıza çıkacak olan kanalları da;

  • SMS üzerinden kredi türü ve kişisel bilgilerin girilmesi halinde başvurulara yer vermeniz mümkün. 4411 numaralarından yana kısa mesajlarla kredi başvurularını karşılamaya devam ediyor.
  • En yakın Yapı Kredi şubeleri üzerinden de detaylı bilgi sahibi olarak başvurulara yer verebilirsiniz.
  • 444 0 444 Telefon bankacılığı kapsamında da başvuruları karşılaması söz konusudur.
  • Yapı Kredi ATM kapsamında da başvurulardan yana ilerlemeniz mümkün olmakta.

Son olarak da en az 1000 TL değerlerinden yana kredi imkanlarını sunmaya devam ediyor. Bunun için de vade durumlarında aylık taksit tutarlara kadar tüm detayların tablolar üzerinden sunulması da söz konusudur. Böylece müşterilerin uygun kredilerden yana başvurularda bulunmaları ve arkasından da ihtiyaçlarını karşılamaları temel alınır. Öyle ki kredilere özel olarak uzun vadelerin de sunulması sağlanmıştır.

Düşük Faizli Yapı Kredi İhtiyaç Kredi Ödemeleri Nasıl?

Bireysel kredi veren bankalar arasında yerini alan Yapı Kredi geçerli ödeme tablolarından yana müşterilerine bilgilerini sunmaya devam eder. Bu bilgiler neticesinde de ilerlemeniz ve başvurulara yer vermeniz kolay olacaktır. Baştan da söylediğimiz gibi en düşük kredi tutarı olarak da 1000 TL limitlerine yer verilir. Buradan yola çıkarak 5000 TL, 25.000 TL ve 50.000 TL şeklinde geçerli limitlerini de düşük faiz ile sunması söz konusudur. Karşınıza çıkacak olan kredilerin diğer ödeme içeriklerine göz atacak olursanız da;

  Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

-5000 TL İhtiyaç Kredisi; 24 ay vade seçenekleri üzerinden 5000 TL limitlerinden kredilere yer vermeniz mümkün olmakta. Bunun için aylık faiz oranlarının da 1,47 olduğunu gösterir. Hemen arkasından da 257,34 TL olarak aylık taksit ödemeleri ile karşılaşmanız sağlanır. Sonundan da toplam geri ödemeler için 6,176,16 TL değerlerinin duyurulması söz konusudur.

-25.000 TL İhtiyaç Kredisi; Vade seçeneklerine yönelik 36 ay bilgisini sunmaya devam ettiğini göreceksiniz. Burada faiz oranları olarak da %1,43 şeklinde hesaplamalarını sunması da söz konusudur. hemen arkasından aylık ödemeleri için de 936,65 TL limitlerini sunar. Toplamda da taksitler üzerinden ödenecek tutarın 33,719,40 TL olduğunu belirtmek gerekiyor.

-50.000 TL İhtiyaç Kredisi; Kredi başvuruları için 50.000 TL tercihlerine yer verenlerin 48 ay vade fırsatlarından düşük faiz ile faydalanmalarına izin verilir. Bunun sonucunda da aylık %1,34 şeklinde faiz oranlarından hesaplamalara gidilir. Ay içerisinde de müşterilerin 1.502,83 TL ödemelerden yana devam etmeleri gerekiyor. Sonundan da toplamda 72.135,84 TL limitlerini paylaşması söz konusudur.

Kredi Başvurularında Gerekli Belgeleri Hangileri?

Tüm resmi işlemlere yönelik müşterilerin belirli belgelerden yana ilerlemeleri önemlidir. Bu anlamda ihtiyaç kredisi başvuruları için de belgelerin ibraz edilmesi gerektiğini öğreneceksiniz. Karşınıza da başta nüfus cüzdanı fotokopilerinin çıkması söz konusudur. Hemen arkasından da gelir belgelerinin ibraz edilmesi gereklidir. Emekliden serbest meslek sahiplerine kadar çeşitli müşterilerin farklı gelir belgelerinden ilerlemeleri isteniyor. Bunun için açıklamaları dikkate alarak kısa sürede başvurulardan yana ilerlemeniz mümkün olmakta. 5 dakika içerisinde kredilere uygun olup olmadığını öğrenmek adına ise;

  • Web sitesi üzerinden online başvuru formlarının doldurulması gereklidir.
  • Kimlik numaralarının ve arkasından da doğum tarihlerinin girilmesi isteniyor.
  • Cep, ev ve iş telefonlarının da ayrı ayrı yazılması önemlidir.
  • Güvenlik kodlarını da aynı şekilde hataya yer vermeden girenlerin formu tamamlaması mümkün olmakta.
  • Sonuç olarak da cep telefonlarından SMS kanalı ile bilgilendirmelere yer verilecektir.
  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar