yandex-izleme
FinansKredisi.com

YapıKredi Hgs Etiketi 1 TL Ve 4 Kere Geç 1 Kere Ücretsiz Kampanyası

1.635
YapıKredi Hgs Etiketi 1 TL Ve 4 Kere Geç 1 Kere Ücretsiz Kampanyası

YapıKredi HGS etiketi 1 TL ve 4 kere geç 1 kere ücretsiz kampanyası. Yapı Kredi HGS etiketiyle müşterilerine avantajlar yaratarak geçişlerde ücretsiz geçmesini sağlayarak yıllık ve aylık olarak kar elde etmesini sağlamaktadır. Kampanyaya olan yoğun ilgiden dolayı kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya ile 70 TL olan HGS etiketi Yapı Kredi ile 1 TL olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanma süresi 30 Nisan 2022 tarihine kadar geçerlidir. Yapı Kredinin bu kampanyasından yararlanmak için kampanyaya başvuru yapılması şartı bulunmaktadır. Kampanyaya mobil bankacılık, müşteri iletişim merkezi, yapı kredi şubeleri ve bireysel internet şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

HGS Nedir?

17 Eylül 2012 tarihinde başlayan HGS geçişleri otoyol, boğaz köprülerinde ödenen ücretin adıdır. Açılımı Hızlı geçiş sistemi olan HGS boğaz köprüsü ve otoyollarda bulunan belirli noktalarda radyo frekansı tanımlama teknolojisiyle alınan ücrettir. HGS etiketinin olması gerekmektedir. HGS etiketi olmayan sürücüler geçiş sırasında çeşitli zorluklarla karşılamaktadır. HGS etiketi aracın üzerinde yer alır ve geçiş sırasında otomatik olarak hesaba yansır. Yapı Kredi kapsamında yer alan bu kampanyada 4 kere geçişten sonraki 1 geçişte ücret alınmamaktadır. Böylelikle 4 kere ücretli geçildikten sonra 1 kere ücretsiz geçme fırsatı verilmektedir.

Yapı Kredi HGS Etiketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HGS etiketleri PTT ve anlaşmalı bankalara başvurularak alınmaktadır. Yapı Kredi anlaşmalı bankalar arasında yer almakta ve müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam etmektedir. HGS etiketi alabilmek için bazı yerine getirilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. İşte Yapı Kredi bankasının HGS için sunduğu detaylar:

 • Yapı Kredi Bankasına ait hesabın veya kredi kartının olması.
 • Hesabı yada kredi kartı olmayan bireylerin önce bu yönde başvuru yapması gereklidir
 • Müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 444 numarasını arayarak HGS başvurusunda buluna bilinmektedir.
 • SMS ile başvuru yapmak için HGS yazıp T.C kimlik numarası 4454’e gönderilmelidir
 • Yapı Kredi Bankasının herhangi bir şubesine gidilerek HGS etiketini anında alıp o andan itibaren HGS etiketi kullanılmaya başlamaktır.
 • Başvuru esnasında ruhsatın yanında olunduğuna dikkat edilmelidir. Başvurunun onay sürecinde ruhsatta yazan bazı bilgiler banka tarafından istenmektedir.
  YapıKredi Verimli Kart Nedir? Ne İşe Yarar? 100 TL Ekstre İndirimi Nasıl Kazanılır?

Yapı Kredi HGS etiketi alımlarını daha hızlı sürede gerçekleştirmek için banka müşterilerine çeşitli yollarla başvuru yapmalarını kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Yapı Kredi HGS etiketi 1 TL ve 4 kere geç 1 kere ücretsiz kampanyası. Yapı Kredi bankasından dakikalar içerisinde başvuru yapıldığı taktirde HGS etiketi almak mümkündür.

HGS Etiketlerinde Yapı Kredide Sağlanan İmkanlar

Yapı Kredi bankası hem HGS etiketi almakta müşterilerine kolaylık sağlamakta hem de 4 geç 1 ücretsiz kampanyaları oluşturarak müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Yapı Kredi müşterilerine olanak sağlamaya devam ediyor. Aşağıdaki yer alan maddelerin hepsi ve daha fazlası Yapı Kredi tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

 • HGS etiketi eline ulaşmayan sürücüler etiket olmadan da gişelerden ve Boğaz köprüsünden geçiş yapabilmektedirler. Banka başvuruyu kabul ettikten sonra HGS etiketini plakaya tanımlamaktadır. Böylelikle geçişler sırasında etiket olmadan da geçiş yapılabilmektedir.
 • HGS etiketi ulaşmadan geçilen geçişlerde kaçak geçiş olarak bazen algılanmaktadır. Fakat bu durum bir kaç gün içerisinde düzelecek ve normal geçiş olarak gözükecektir.
 • Hatalı geçişlerde kara veya gri listeye alındığı taktirde müşterilere SMS olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Yapı Kredi şubelerinden güncelleme yaparak araç veya plaka değişiminde HGS etiketi hiç bir işlem yapılmadan kullanılabilmektedir.
 • Şubeye gitmeden mobil bankacılık üzerinden online HGS yüklemesi yapılabilmektedir. Aynı zamanda otomatik ödeme talimatı verilmekte ekstra bir işlem yapmadan da yüklemeler zamanında gerçekleşmektedir.
 • Hesapta veya kredi kartında bakiye yetersizliğinden dolayı HGS yüklemesi yapılamadığında Yapı Kredi müşterilerini SMS olarak bilgilendirir.

HGS Etiketleri Nerelerde Kullanılır?

Yapı Kredi tarafından sağlanan HGS etiketi ile birçok önemli noktadan geçiş yapılabilmektedir. Bunların başında Boğaz köprüsü yer almaktadır. İDO seferleri sırasında HGS etiketine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların yanı sıra Eskihisar-Tavşanlı feribot seyahatlerinde de HGS etiketleri kullanılır. Yapılan son düzenlemeler ile birlikte 3.köprü olan Osman Gazi köprüsünden ve İstanbul-Bursa-İzmir otoyolu geçişlerinde kullanılır.

  Yapikredi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası İle %10 Puan Nasıl Kazanılır?

Neredeyse her Türk vatandaşının bir kere dahi olda HGS otobanını kullanmışlığı vardır. YapıKredi bankası’nın bu tarz yaptığı kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelin bunu yorumlar kısmında hep birlikte tartışalım. Daha fazla Yapıkredi makalesi için https://www.finanskredisi.com/yapi-kredi/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.