yandex-izleme
FinansKredisi.com

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Nedir? %2.50 Faiz Oranı 

1.725
Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Nedir? %2.50 Faiz Oranı 

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası , bütün müşterilerinin nakit ihtiyacına akıllı çözümler sunmaya devam ediyor. Her dönemde en avantajlı faiz imkanlarına sahip olan banka, yeni çıkardığı Ferahlatan Kredi Kampanyası ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Nakit ihtiyacınız varsa ve Şekerbank müşterisi iseniz Ferahlatan Kredi Kampanyası ile siz de borçlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Peki %2,50 faiz oranı ile Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyası nedir?

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Nedir?

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası, bankanın müşterilerine sunduğu en avantajlı geri ödeme kampanyalarından birisidir. Bankadan çekilmiş kredi borcu olan müşteriler, avantajlı faiz oranı ile kredilerini daha esnek koşullarda ödeme imkanına sahip olur. Bankacılık sisteminde müşterilerin iyiliğini düşünerek hayta geçirilen bu kampanya ile milyonlarca Şekerbank müşterisini rahat bir nefes alması sağlanır.

Şekerbank Ferahlatan Kredi ile %2.50’den başlayan faiz oranları ile rahat bir şekilde mevcut kredilerinizi ödeyebilirsiniz. Çektiğiniz kredi boyutuna göre size sunulan en avantajlı ödeme planını bankacılık hizmetleri kapsamında çıkartabilirsiniz.

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Detayları Nedir?

Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyasına dair detaylar şöyledir;

 • %2.50 ve üzerinde faiz imkanları ile ödeme seçenekleri
 • 36 aya varan vade imkânı
 • 3 ay ödemesiz dönem seçeneği
 • KKB skoru doğrultusunda değişen faiz oranı seçenekleri

Şekerbank Ferahlatan Kredi kapsamında bankacılık sisteminin siz sunacağı faiz oranı, sizin KKB puanınıza göre değişiklik gösterir. Yapacağınız başvuru sonrasında size en uygun faiz seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ferahlatan Kredi kampanyasında müşterilere sunulan en düşük vade seçeneği 3 aydır. Geri ödeme planında geçerli olacak en yüksek vade ise 36 olarak belirlenmiştir. Ödeme planında vade ile ilgili bilgiler netleştikten sonra aylık ödenecek rakamın netleşmesi mümkün olur.

Ferahlatan Kredi Kampanyası ile çekebileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL’dir. Kampanya kapsamında maksimum 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.

  Cep Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Katılım Şartları Neler?

Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyasına katılabilmek için bankanın herhangi bir şartı bulunmaz. Şekerbank müşterisi olarak yapacağınız kredi başvurusu sonrasında kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Eğer daha önce bankadan kullandığınız kredilerde herhangi bir ödeme sorunu ile karşılaşmadıysanız bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Şekerbank tarafından bahara özel olarak müşterilerine sunulan Ferahlatan Kredi kampanyası bütün müşteriler için geçerlidir. Yeterli derecede KKB puanına sahipseniz, dilediğiniz miktarda kredi çekebilir ve rahat ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Şekerbank’tan kullanacağınız Ferahlatan Kredi Kampanyası ile sahip olacağınız ödeme tablosu örneği aşağıdaki gibidir,

 • Kredi Tutarı: 12.000 TL
 • Vade: 12 Ay
 • Faiz Oranı: %2.50
 • Aylık Ödeme: 1.206 TL
 • Faiz Tutarı: 2.466,54 TL
 • Diğer Masraflar: 63 TL
 • Toplam Geri Ödeme: 14.529,54 TL

Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyası bankacılık hizmetleri arasında ihtiyaç kredisi kapsamında geçerlidir. Bankadan kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde size özel sunulan bahar kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Çektiğiniz krediyi ödeme zorluğu yaşadığınızda 3 ay ödemesiz dönem sayesinde bekletebilir ve hesabınızı yaptıktan sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyası özellikle nakit borcu olan ancak kredi ödeme imkânı olmayan müşteriler tarafından büyük bir avantajdır. En kolay koşullarda krediye sahip olmak ve ödeme zorluğu çekmeden maddi açıdan rahatlığa kavuşmak için Şekerbank Ferahlatan Kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank Ferahlatan Kredi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank Ferahlatan Kredi başvuru yapmak isteyenler bankacılık hizmetlerini tercih edebilir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi uygulamalardan kolayca bankacılık sistemine dahil olan kullanıcılar buradan kredi detayları hakkında ön bilgi alarak kredi başvurusunda bulunabilir. Ancak kredi işleminin onaylanabilmesi için en yakın şubeye gidilerek burada müşteri temsilcisi ile görüşmek gerekir.

Şekerbank Ferahlatan Kredi başvurusu için internet üzerinden banka hesabınıza giriş yatıktan sonra ihtiyaç kredisi çekme adımlarını takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapıyorsanız, ihtiyacınız olan miktarı başvuru sırasında girebilir ve size özel sunulan ödeme imkanlarını görüntüleyebilirsiniz. En yakın şubeye giderek başvuru yapmak isterseniz, bu durumda banka müşteri temsilcilerinden sıra alarak, temsilcilere ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Tutarı temsilcinize söyledikten sonra size özel kredi imkanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Kredi puanınız yüksekse ve banka ile herhangi bir ödeme anlaşmazlığınız yoksa istediğiniz miktarda krediyi kolay ödeme şartı ile alabilirsiniz. Bankanın size sunduğu en uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredinizi dilediğiniz gibi kullanmanız mümkündür.

Adını yeni yeni duyurmaya çalışan Şekerbank hakkında ne düşünüyorsunuz? Şekerbank hakkında daha fazla makale için https://www.finanskredisi.com/sekerbank/ kategorimizi inceleyebilirsiniz.