yandex-izleme
FinansKredisi.com

Akbank iPhone Çekiliş Kampanyası Çekilişine Nasıl Katılım Sağlanır?

1.454
Akbank iPhone Çekiliş Kampanyası Çekilişine Nasıl Katılım Sağlanır?

Akbank iPhone çekiliş kampanyası son yılların en rağbet gören kampanyalarından biridir. Bu kampanya sadece Akbank müşterilerine özeldir. Kampanya dahilinde kazanılacak olan telefon modeli İPhone 13’tür. Katılımcılardan sadece 30 kişiye İPhone 13 verilecektir. Çekilişe katılmak oldukça basittir. Bunun için yapılması gereken ilk adım Akbank mobil uygulamasını indirmek olmalıdır. Uygulama üzerinden gerekli işlemler yapılarak çekilişe katılmış olunur.

Kampanya Detayları

Birçok kişinin merakla beklediği iPhone çekilişi geçtiğimiz günlerde Akbank tarafından müşterilerine duyuruldu. iPhone son çıkan telefon modellerinden biri olan iPhone 13, 30 şanslı insana Akbank tarafından hediye edilecek. Çekilişe katılmak isteyen birçok kişi kampanya duyurusu yapıldıktan sonra detaylarını merak etmeye başladı. İşte Akbank iPhone çekiliş kampanyası detayları;

 • Akbank iPhone çekiliş kampanyasının katılım süresi bittikten sonra noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişle 30 iPhone 13 Midnight 128 GB cep telefonu ödülü verilecektir.
 • iPhone çekiliş kampanyası 10 Ağustos 2022-25 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece Akbank müşterilerine özeldir ve sadece banka müşterileri katılabilir.
 • Akbank Mobil’de kampanya tanımlı olan ve iletişim kurulan banka müşterileri kampanyaya dahil edilmektedir.
 • Müşterilerin işlemleri Akbank müşteri numarası bazında olup, müşterilerin kampanyaya katılımları sonrasında değerlendirme altına alınır.
 • Kampanya süresi içerisinde her müşteri sadece 1 çekiliş hakkına sahiptir. Çekilişe birden fazla katılım sağlanması mümkün değildir.
 • Kampanyaya katılım sadece Akbank Mobil üzerinden yapılmaktadır
 • Akbank A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Akbank iPhone çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi’nin 09.08.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-23236 sayılı izni ile Akbank T. A. Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda ki detaylara bakıldığında çekilişe katılmak için herhangi bir harcama yada belgeye ihtiyaç duyulmaktadır. Akbank’ta hesabı olan her Akbank müşterisi Mobil bankacılık üzerinden çekilişe katılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken kampanyanın katılım süresidir. Kampanya bittikten sonra bu çekilişe katılmak mümkün değildir. Bu yüzden Akbank müşterileri bu detayı göz önünde bulundurmalı ve kampanya süresi bitmeden kampanyaya katılmaları gereklidir. Çekilişe katılmak için herhangi bir Akbank şubesine gitmeye gerek yoktur. Banka müşterileri istediği zaman istediği yerde kampanya süresi dahilinde çekilişe mobil bankacılık üzerinden katılabilirler.

  Akbank internet bankacılığı

iPhone Çekilişine Katılma Yöntemi

Birçok Akbank müşterisi merakla beklediği İPhone çekilişine nasıl katılacağı hakkında bilgiye çok sahip değildir. Telefonların uygulama indirme kısmından Akbank mobil araması yapılarak ilgili ilan mobil uygulaması telefona indirilir. Akbank mobile giriş yapmak için giriş ekranında banka müşterisinin kimlik veya kart bilgileriyle beraber bir şifre oluşturması istenilir. Gerekli olan işlemler sırasıyla yapıldıktan sonra belirlenen şifreyle mobil bankacılık sistemi açılır. Bundan sonra yapılması gereken işlemler ise şöyledir;

 • 10 Ağustos 2022-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Akbank mobile giriş yapmak
 • Mobil Kampanyalar menüsüne gidilip kampanyalar kısmından Phone Çekiliş Kampanyası tercih edilir
 • Müşterilerin karşısına kampanya detayları yer alır
 • Detaylı incelendikten sonra detay sayfasında yer alan Hemen Katıl butonuna tıklanır.
 • Bu işlemin ardından otomatik olarak çekilişe katılmış olunur

Bu Kampanya tamamen yasal prosedürlere uygundur. Noter huzurunda yapılacak bu çekiliş tamamen şeffaftır. Akbank müşterileri gönül rahatlığı ile kampanya çekilişine katılarak İPhone 13 telefon modeline sahip olma şansını yakalayabilirler. Akbank her kişinin bir kez bu çekilişe katılmasına imkan tanımaktadır. Fakat aile içeride yada arkadaş çevresinde bulunan kişiler de Akbank müşterisi olup çekilişe katılabilirler. Böylelikle iPhone 13 çekilişinde daha fazla şansa sahip olunmuş olunur.

iPhone Çekilişine Katılmak İçin Nasıl Akbank Müşterisi Olunur?

Banka müşterisi olmadığı halde Akbank tarafından bu çekilişe katılmak isteyenler çok prestij bir şekilde Akbank müşterisi olabilirler. Akbank iPhone çekiliş kampanyası dahilinde belirtilen sürelerde Akbank müşterisi olarak bu çekilişe katılmaya hak kazanılabilir. Akbank müşterisi olmak isteyenler en yakın Akbank şubesine kimlik kartı, pasaport ve sürücü kartı ile gitmeleri yeterli olacaktır. Banka dilerseniz size kredi kartı dilerseniz size vadeli ve vadesiz hesap açmaktadır. Böylelikle otomatik olarak banka müşterisi olunmuş olunur.

  Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Almak

Banka müşterisi olduktan sonra Akbank’ın internet bankacılığını kullanmak gereklidir. Bunun için uygulamalardan Akbank mobil uygulaması aranıp indirilmelidir. Gerekli giriş işlemlerini tamamladıktan sonra kampanyalar kısmında yer alan iPhone çekiliş kampanyasına tıklanarak genel koşullar olunduktan sonra Hemen Katıl seçeneğinden kampanyaya katılım gösterilmiş olunacaktır.

Peki Akbank iPhone Çekiliş Kampanyası hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: