yandex-izleme
FinansKredisi.com

Faturalı Hatlara 10.000 TL Kampanyası Nedir? Hangi Bankalar Bu Krediyi Vermektedir?

1.667
Faturalı Hatlara 10.000 TL Kampanyası Nedir? Hangi Bankalar Bu Krediyi Vermektedir?

Faturalı hatlara 10.000 TL kampanyası nedir? Son dönemlerde bireylerin bankalardan kredi alması oldukça zorlaşmıştır. Özellikle icralık olanlar veya kredi notu düşük olanlar bankadan kredi alması imkansızdır. Böyle durumlarda bankalardan kredi alabilmek için kefil ve ipotek gösterilmesi gerekir. Çoğu banka buna rağmen Kredi başvurusuna ret cevabı verir. Böyle durumlarda bireylerin kredi alabilmesi için çeşitli alternatifler yaratılmıştır. Bu alternatifleri oluşturanlardan biride GSM operatörleridir. Bütün GSM operatörleri faturalı hat kullanan müşterilerine 10.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Verilir?

Herhangi bir GSM operatöründen 6 aydan daha uzun süre faturalı hat kullananlar kredi imkanından yararlanabilirler. Krediyi almak isteyen faturalı hat kullanıcıları internet üzerinde bulunan aracı kuruluşlar üzerinden de kredinizi alabilirler. Faturalı hatlara 10.000 TL kampanyası nedir? Faturalı hatlara bu kredi için herhangi bir kefil ya da ipotek istenmez. Aynı zamanda kredi notu puanın bu kredi ile hiç bir bağlantısı bulunamamaktadır. Fakat kişinin üzerine kayıtlı olan faturalı hattın en az 6 ay boyunca kullanılıyor olması ve fatura borçlarını düzenli ödüyor olması gereklidir.

 • GSM operatörlerinde bankalara benzeyen bir puan sistemi bulunur.
 • Faturalar ne kadar düzenli ödenirse puan da o kadar yüksek olur.
 • Aynı zamanda bu puanlar karşılığında hat üzerinden cep telefonu alınabilir ve taksitli olarak ödeme yapılabilir.
 • Son dönemlerde artık cep telefonu ile sınırlı kalmayıp aynı mantık üzerinden yani puan sistemiyle kredi de verilebilmektedir.
 • Birey hattının üzerine telefon aldıktan sonra telefonun kutusunu açmadan aldığı bayiye satarsa bu şekilde nakit para kazanmış olur.
 • Bu bütün ek masrafları ödemenin önüne geçecektir. Faiz uygulanmadan hat sahibi taksitli bir şekilde ödeme yapmış olacaktır.

Faturalı Hatlara Kredi Ne Kadar Verilmektedir?

Faturalı hatlara 500 TL’den başlayarak 10.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Şu anda 10.000 TL’den fazla krediyi hiç bir GSM operatörü vermemektedir. Faturalı hatlara 10.000 TL kampanyası nedir? Yukarıda da yer alan bilgiler üzerine puana bakılarak cep telefonu belirlenir. Örneğin puanı orta seviyede olanlar 5.000 TL değerinde ki herhangi bir telefonu alabilirler. Puanı yüksek olanlar 10.000 TL tutarına kadar cep telefonunu alabilmektedirler. Kredi verilirken hat sahiplerinden komisyon ücreti alınır. Komisyon ücreti alındıktan sonra hesaba kalan para aktarılır.

  Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi Nedir? Kredi Faizi Ne Kadar? 

Faturalı Hatlara Kredi Alma Koşulları Nelerdir?

Her kredide olduğu gibi Faturalı hatlar üzerinden de kredi alırken bazı koşullar yer alır. Bu koşulların hepsinin yerine getirilmesi durumunda GSM operatörleri kredi imkanı tanımaktadır. İşte GSM operatörleri üzerinden faturalı hat sahiplerinin kredi alması için aranan koşullar;

 • Hat sahibinin hattı minimum 6 aydır kullanılıyor olması gerekir.
 • Fatura borçlarının son bir yıl içerisinde aksatılmadan düzenli olarak ödenmiş olması gerekir.
 • Son iki yıl içinde aldığı herhangi bir cihaz kampanyasından dolayı ceza almamış olmanız gerekir.
 • Alınacak olan cihazın tarife içinde olması gerekir. Bunu dışında hat tarifesi, alınacak cihazın tarifesine yükseltmiş olunması gerekir. Çünkü kredi verilirken nakit tutarı değerinde satılacak olan telefonlar belirli bir hat tarifesine göre sunulur.

Yukarıdaki koşulları yerine getiren her faturalı hat sahibi bu krediden kefil ve ipotek olamadan yararlanabilir. Faturalı hatlara 10.000 TL kampanyası nedir? Taksitli olması ödeme kolaylığı oluşturmakta acil olan ihtiyaçların hemen karşılanmasını sağlamaktadır.

Faturalı Hatlara Kredi Kimlere Verilir?

Avea, Vodafone ve Turkcell müşterilerini hepsi bu kredi imkanından yararlanabilmektedir. Türkiye’de kullanılan bu 3 operatörün hepsi de müşterilerine bu kredi imkanını sunmaktadır. Bu operatörlerin herhangi birinden faturalı hat sahibi olan ve koşulları sağlayan her birey kendi bayilerinden ya da aracı kurumlardan bu kredileri alabilir. Bu krediyi almak için

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Faturalı hat kullanmak
 • 18 yaşından büyük olmak gereklidir.

Faturalı hatta kredi alırken dikkat etmesi gerekenler arasında en önemli husus kredi alınacak kurumun çok iyi seçilmesidir. Kredi başvurusu için faturalı hat müşterilerinden form doldurması istenir. Bu formu doldururken kimlik bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu yüzden kredi işlemleri için bayilere başvuru yapılması daha doğru olacaktır. Faturalı hatlara 10.000 TL kampanyası nedir? Formu online ortamlarda doldurmak bazı güvenlik sıkıntılarına yol açabilir bu yüzden de pek tavsiye edilmez .

  Bayram Kredisi Kampanyaları 2024

Peki Faturalı Hatlara 10.000 TL Kampanyası hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Bu tarz makaleler hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.