yandex-izleme
FinansKredisi.com

Halkbank Dialog ile Anında Bankacılık 444 0 400

3.087
Halkbank Dialog ile Anında Bankacılık 444 0 400

Halkbank Dialog İle Anında Bankacılık

Türkiye’nin en önemli bankalarından Halkbank, müşterilerine devrim niteliğinde hizmet sunmakta. Halkbank dialog sayesinde değerli müşteriler dilediklerinde zaman ve mekan tanımaksızın istediklerinde sadece bir telefon ile müşteri temsilcilerine bağlanarak bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebilmekte. Halkbank dialog sadece Türkiye müşterilerine değil dünyanın her yerinden sadece bir telefon kadar kolay ulaşılabilirlik sağlamakta. Halkbank dialog hizmetinden yararlanmak için isterseniz cep telefonu isterseniz sabit telefon ile  444 0 400 yada 0850 0 400 telefon numaralarını arayarak ulaşmanız mümkün. Yurt dışından yapılacak aramalarda Türkiye Cumhuriyeti Ülke kodunu (0090) girmeyi unutmayın.

Halkbank İnternet Bankacılığı

Halkbank müşteri hizmetleri ile istediğiniz zaman kolayca işlem yapılabiliyor bankacılık işlemlerinizi müşteri temsilcilerine yaptırabiliyorsunuz. Pratik olarak kendi işlemleriniz yapmanız için halkbank internet bankacılığı kullanabilir ve müşteri temsilcilerini beklemek yerine kendi işinizi self servis olarak kendiniz sağlayabilirsiniz. Halkbank müşteri numarası ve gelen sms bilgileri ile sisteme giriş yapabilir ve bir çok işlemi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerine kolaylıklar sağlayan halkbank internet bankacılığı hem hızlı hemde zahmetsizce birçok borç ödeme ve havale eft saatlerini beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbankası İnternet Şubesi

Halkbankası vermiş olduğu mobil hizmetlerle birlikte internet şubesi üzerindeki yenilerikleri dahil ederek, müşterileri için daha kaliteli hizmetine sunduğunu açıkladı. Halkbankası internet şubesi artık yenilikleri ve kolaylığı ile söz ettirecek özellikler ekledi. Bu özellikler sayesinde hesaplarınızı düzenleyebilir, bankanın ayrıcalıklı ürünlerini görüntüleyebilir, ihtiyaçlarınız dahilinde kredi talebinde bulunabilir, özel müşterilerine sunduğu e-mail yada sms hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Halkbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?