yandex-izleme
FinansKredisi.com

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

2.337
Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Alışveriş Kredisi ya da Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi kredi kartınız yoksa ya da kredi kartı almak istemiyorsanız Yapı Kredi Bankasına başvuru yaparak alabileceğiniz ve alışverişinizi taksitli şekilde yapabilceğiniz kredidir. Ancak bunun için alışveriş yaptığınız iş yeri Yapı Kredi üye iş yeri olmalıdır.

Yapı Kredi, ihtiyaçlarınızı alışveriş kredisi ile gidermeniz için size iki adet çözüm sunmaktadır. Bu çözümleri şu şekilde sıralayabilir ve açıklayabiliriz:

İlk çözüm Yapı Kredi üye iş yerlerinin birinden Yapı Kredi kredi kartıyla peşin olarak alışveriş yapmak ve bu alışverişi size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek taksitlendirmektir. Bunun için ayrıca alışverişinizi hesap kesim tarihinden önce kredilendirmeniz gerekmektedir. Bu durumda kredi kartı limitiniz bloke edilmektedir.
İkinci çözüm ise önce Yapı Kredi şubelerinden birini ziyaret ederek Alışveriş Kredisi almak ve bu krediyi Alışveriş Kartınıza yükleterek Yapı Kredi üye iş yerlerinin birinde alışverişinizi yapmaktır.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Başvurusu

Alışveriş Kredisi kullanmak istiyorsanız başvuru koşulları hakkında ve vadeler hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Alışveriş Kredisi başvuru koşullarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi en düşük başvuru tutarı 500 TL ve en yüksek başvuru tutarı 25.000 TL’dir.
Eğer 2000 TL ve üzeri tutarda Alışveriş Kredisi talep ederseniz kredinizi 12 – 24 ay arası vadelerle alabilirsiniz.
5.000 TL ve üzeri tutarda kredi taleplerini sadece Yapı Kredi kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri kredilendirmek için kullanabilirsiniz.
Alışveriş Kredisi, hangi tutarda talep ederseniz edin kredi tahsis ücreti olmayan bir kredi türüdür.
24 ay vadeyle 5.000 TL kredi almanız durumunda aylık faiz oranı %1,39 ve aylık taksitleriniz 254,52 TL olarak belirlenmiştir.
36 ay vadeyle 10.000 TL kredi alırsanız faiz oranı aynı kalacak, aylık taksit tutarları 371,72 TL olacaktır.
Yine 24 ay vadeyle 20.000 TL kredi almayı seçerseniz faiz oranı aynı kalacak aylık taksit tutarlarınız ise 743,43 TL’ye çıkacaktır.
Alışveriş Kredisi başvurusu yapmak için gerekli belgeler gelir belgeniz ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile adres bildirim belgenizdir.

  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Yapı Kredi internet bankacılığı

Yapı Kredi, müşterilerine bir bireysel ihtiyaç kredisi türü olan alışveriş kredisini sunuyor. Alışveriş kredisi yüzde 100 onaylı kredi şeklinde veriliyor ve önce alışverişinizi gerçekleştirip ardından ödemenizi taksitlendirmenizi sağlıyor.

Yapı Kredi, nakit para ihtiyacı olan müşterilerine yüzde 100 onaylı, düşük faizli ve masrafsız alışveriş kredisi sunuyor. Alışveriş Kredisine aynı zamanda Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi adı da verilmekte. Bu kredi sayesinde tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız.