yandex-izleme
FinansKredisi.com

Aksigorta Bodycard ve AUTO KING Nedir? Avantajları Nedir?

1.546
Aksigorta Bodycard ve AUTO KING Nedir? Avantajları Nedir?

Aksigorta bodycard ve AUTO KING nedir? Avantajları Nedir? Aksigorta kurulduğu andan itibaren Türkiye’nin en çok tercih edilen sigorta firmalarının arasına görmeyi başarmıştır. Kendi içerisinde birçok kampanya ve sigorta çeşidine sahiptir. Bodycard Kart Güvenlik sigortası Aksigorta şirketinin sigorta çeşitlerinde biridir. Bu sigorta şirketi kendi içerisinde birçok avantajı barındırır. Bunun yanı sıra AUTO KING ise hasar alan araçların muayene edildiği anlaşmalı kuruluştur. AUTO KING anlaşması ile Aksigorta müşterileri birçok avantajdan faydalanır.

Bodycard Kart Güvenlik Sigortası Avantajları

Avantajlarla dolu bu sigorta çeşidi ile birçok şeyden indirimli yararlandığı gibi ücretsiz de yaralanmak mümkündür. İşte Bodycard Kart Güvenlik Sigortasının sağlamış olduğu avantajların bazıları;

  • Akbank veya diğer banka ve kurumlara ait kart, cep telefonu, cüzdan anahtar ve bagaj gibi kişisel eşyaların çalınması ya da kaybolması halinde sigorta müşterisine profesyonel destek verir
  • Kartların çalındıktan veya kaybolduktan sonra izinsiz harcama riskine karşı, bankaya bildirmeden önce 50.000 TL’ye kadar yapılan harcamalar güvence altına alınır.
  • Araç Asistanı Hizmeti ile Aksigorta müşterileri 7/24 limitsiz ve ücretsiz olarak çekici hizmetinden yararlanabilir.
  • Aksigorta Bodycard Kart Güvenlik Sigortası müşterisinin ev anahtarının kaybolması, çalınması durumunda ve kilit sisteminde hasar oluşması durumlarında çilingir hizmeti sağlanır. Çilingir işlemlerinden sonra ödenmesi gereken tutar Aksigorta tarafından 100 TL’ye kadar anlaşmalı kuruluşlar tarafından karşılanır.

Bodycard Kart Güvenlik Sigortası satın almak isteyenler yetkili satış kanalı olan Akbank Çağrı Merkezi öncülüğünde 444 25 25 numaralı telefondan satın alabilir. Aksigorta bodycard ve AUTO KING nedir? Avantajları Aynı zamanda bu sigorta çeşidi hakkında bilgi almak isteyenler yine aynı şekilde bu numarayı arayabilirler.

Bodycard Kart Sigortası ile Neler Güvende?

Bodycard Kart Sigortası ile sigorta şirketine bağlı müşterilerin birçok eşyası ve malı güvence altına alınır. Hırsızlık olayların yaygın olarak görüldüğü bu zamanda her yerde hırsızlık vakasıyla karşılaşmak mümkündür. Yolda yürürken, yolculuk yaparken, bir yerde dinlenirken her an bir hırsızlık durumuyla karşılaşmak an meselesidir. Bu tar olumsuz durumlara karşı Aksigorta müşterilerini sigortalayarak hırsızlık olayında sıfır noktasında etkilenmesini sağlar. Aksigorta bodycard ve AUTO KING nedir? Avantajları nedir? bodycard Kart Sigortası ile birçok şeyi güvence altına aldığı gibi birçok hususta da müşterilerine teminatlar verir. İşte o sunduğu teminatlar ve güvence altına aldığı hususlar ;

  • Banka ve Kredi Kartları
  Demir Hayat Check-UP Anlaşmalı Hastaneler Hangileri?

Banka ve kredi kartları hemen hemen herkesin üzerinde bulunan eşyalardan biridir. Son yıllarda kartlar üzerinden harcama yapmak hem güvenilir hem de pratik olmuştur. Bireyler artık yüksek miktarda nakit para taşımak yerine daha kolay olan kartları yanında taşımaktadır. Kapkaç olaylarında yada hırsızlık olaylarında bireylerin kartları da çalınıp şifre kırma işleminden sonra yada temassız özelliği kullanarak kartlarda yer alan paraların harcaması yapılır. Bankaya bildiri yapmadan önce Aksigorta belirli bir limite kadar paraların karttan harcamasını önlemektedir.

  • Kişisel Eşyalar

Cüzdan anahtar, cep telefonu, bagaj gibi kişisel eşyaların çalınması halinde oluşan zararlarda bireyin poliçesi devreye girer.

  • Araçlar

Kaza ve arıza durumlarında ihtiyaç duyulan çekici ihtiyacı Aksigorta tarafından 7/24 hizmeti verilir.

Verdiği Teminatlar arasında yurt dışı teminatları da yer alır. Aksigorta bodycard ve AUTO KING nedir? Avantajları nedir? Yurt dışında banka ve kredi kartların çalınması yada kaybolması durumunda, otel masrafları için 2.000 TL’ye kadar acil avans, Seyahat sırasında ihtiyaç duyulan bilet için 2.000 TL’ye kadar yenileme avansı ve acil durum ihtiyaçları için ise 1.000 TL’ye kadar nakit avans hizmeti Aksigorta tarafından verilir.

AUTO KING

AUTO KING bir araç muayene iş yeridir ve Aksigorta ile de belirli çerçevelerde anlaşması bulunur. Mini onarım işlemi bunlardan bir tanesidir. Araçlarda dış etkenlere bağlı olarak çok küçük hasarlar meydana gelir. Bu hasarlar Aksigorta güvencesiyle AUTO KING araç muayene yerinde ücretsiz olarak yapılır. Aynı zamanda bu hasarlar aracın hiç bir şekilde değerinin düşmesine neden olmaz. Hasarların küçük olması daha çok işçilik istemektedir. Bu yüzden profesyonel bir yerden yapılması büyük önem arz eder. Bunun farkında olan Aksigorta alanın en iyisi olan AUTO KING ile iş birliği içerisindedir. AUTO KING avantajları bunlarla sınırlı kalmaktadır. Aksigorta bodycard ve AUTO KING nedir? Avantajları nedir? Aksigorta müşterileri araçla ilgili herhangi bir bakım ve onarım işlemi için AUTO KING servisinde indirimli işlem alır.

  Koru Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Peki Aksigorta Bodycard ve AUTO KING hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Aksigorta hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: