yandex-izleme
FinansKredisi.com

Mapfre Sigorta Ürünleri Trafik, Kasko, Sağlık

2.482
Mapfre Sigorta Ürünleri Trafik, Kasko, Sağlık

Mapfre Sigorta Tarihçesi

Mapfre Sigorta 1948 yılında başladığı yolculuğu 2021 yılına kadar sürdürüp, geçen 72 yıl boyunca kesintsiz bir hızla büyüme sağlayarak şuanda da sigorta hizmetlerine devam etmektedir.

Bu dönem içerisinde 2007 yılında Çukurova Holding ‘i  %80’lik hisselerini kendi bünyesine dahil ederek Türkiye pazarında inanilmaz derecede güvenilirliğini arttırmış ve sunduğu hizmetlerde daha çok tercih edilir olmuştur. Türkiye sigortacılık sektöründe her zaman değişime ve yenilikçiliğe açık olan mapfre sigorta, acenteleri ile daha fazla kişiye ulaşılabilir olup daha fazla insanlarla birebir dialog halinde kalmışlardır.

Böylece hizmetlerinde daha çok insanların taleplerine göre yön vererek farklı bir inovasyon yaratıp finans, pazarlama, kurumsal kimliği haricinde insanlara bilgi, ilişki ve performans sunmuştur. Türkiye içerisinde geçirdiği bunca yıl boyunca inanılmaz derecede ticaret ağı oluşturmuş acenteleri ve kendi bünyesinde çalışan personelleri sayesinde Türk ekonomisine hem katkı sağlamış hemde sigortacılık alanında yetenekli ve özverili kişilere istihdam oluşturmuştur.

MAPFRE Sigorta, Türkiye’de bulunan sigorta şirketleri arasında mali gücü en yüksek olanlar arasında olması dışında, en çok tercih edilebilir ve en sevilen bir diğer yönü ise özellikle kasko ve sigorta hizmetlerinde oluşan hasarlarda inanılmaz geri ödeme hızı ve yüksek değerlerde hasar tespiti tutarı çıkarması sayesinde müşterilerinin gözünde çok güvenilir bir konuma gelmiştir. Bu finansal güçlülük güvenilirliği arttırdığı gibi hizmet kalitesini arttırmakta ve geliştirmektedir.

Mapfre Sigorta Hizmetleri

MAPFRE Sigorta, Bireysel ve Kurumsal alanda ihtiyaçlara göre farklı hizmetler sunmaktadır.

Mapfre Bireysel Hizmetler

Bireysel müşterilerine sunduğu bazı hizmetler: Tamamlayıcı özel sağlık sigortası, zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası başta olmak üzere konut sigortası, zorunlu deprem sigortası (dask) olmakla birlikte yine kişisel ve bireysel olarak alabileceğiniz ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası, yat sigortası ve prim iadeli hayat yaşam sigortası.

  Koru Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mapfre Kurumsal Hizmetler

Kurumsal işletmelere sunduğu hizmetler çok daha geniş ve kapsamlı. Sağlık sigortası, zorunlu deprem, kasko ve zorunlu trafik sigortası haricinde sunduğu diğer hizmetler daha çok dikkat çekiyor. İnşaat halinde olan konutlarda oluşabilecek olan tüm risk gruplarına karşı mühendislik sigortası alabilirsiniz.

Mühendislik sigortası, montaj gerektiren tüm işleriniz için yada iş makinalarınızda oluşan arıza ve kırılma, elektronik cihaz sigortası’da bu mühendislik sigortası türü içine girmektedir.İş yeri sigortası kapsamına dahil olan hizmetler ise emniyeti suistimal, oto plaza, akaryakıt iş yerleri ve oteller için özel bir paket oluşturulmaktadır. Süper kobim, ofisim gibi adlandırılan hizmetler dışında taşınan yüklü miktarda paranız içinde taşınan para sigortası yaptırabilirsiniz.

Mapfre Sigorta İletişim

Mapfre telefon iletişimi alanında müşterilerine hızlı ve çözümsel hizmetler sunmaktadır.  Bireysel ve kurumsal müşterilerine sağladığı telefon ve iletişim formu kanalları haricinde acenteler ve anlaşmalı kuruluşlar içinde ayrı bir iletişim alan oluşturmaktadır. Mapfre, genel trafik ve kasko sigortası hizmetlerinde olduğu gibi, müşterileri ile sağladığı iletişim konusunda da profesyonel müşteri temsilcileri ile hizmet vermekte. Mapfre müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 755 0 755 ‘i arayarak ulaşabileceğiniz gibi info@mapfre.com.tr mail adresinden de iletişim kurabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Acenteleri

Mapfre, profesyonel acente adresleri ile Türkiye’nin heryerinde hizmet sunmakta ve müşterilerinin taleplerini dinlemektedir.  Sadece nüfus yoğunluğunun çok olduğu kentlerde değil, Türkiye’nin heryerinde doğu’sundan batısına kadar bir çok mapfre sigorta acenteleri ile karşılaşmanız ve hizmet talebinde bulunmanız mümkündür. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Van, Hakkari, Mardin’de dahi olsanız mapfre sigorta acentesi sayesinde hizmetiniz kesintisiz olarak devam edecektir.

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük

Mapfre sigorta, genel müdürlük binaları istanbul merkezli olup mapfre sigorta ve mapfre yaşam olarak iki farklı telefon numarası ile hizmet vermektedir. Mapfre sigorta mail iletişimi kurmak istiyorsanız info@mapfre.com.tr mail adresi ile bağlantı sağlamanız mümkündür. Mapfre yaşam için 0 212 334 90 19 arayabileceğiniz gibi mapfre sigorta için 0 212 334 90 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

  Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mapfre sigorta bölge müdürlükleri telefon numaraları haricinde mail iletişimi sağlamak istiyorsanız hizmet verdikleri bölge müdürlüklerini sizler için sıralayalım. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayser, Konya, Malatya ve Samsun gibi illerde bölge müdürlükleri bulunmaktadır mail iletişimi için mail adresinin başına il ismi yazarak mail gönderisi yapabilirsiniz örnek; il-ismi@mapfre.com.tr – istanbul@mapfre.com.tr

Mapfre Sigorta Dosya Sorgulama

Mapfre sigorta hasar dosya sorgulama hizmeti diğer alternatif sigorta şirketlerinde oranla daha kullanışlı ve detaylı. Mapfre sigorta dosya sorgulama işlemlerinde kasko hizmetlerinden zorunlu trafik sigortası dahil, bir çok ürün sorgulaması yapabilrisiniz. Sorguladığınız alanlarda poliçe yada hasar dosya kaydı sonuçlara ulaşamadığınız taktirde 0 212 334 90 00 numaralı iletişim numarasından telefon ile arayıp müşteri hizmetlerinden destek ve bilgi alabilirsiniz.