yandex-izleme
FinansKredisi.com

Odeabank Private Banking Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Avantajları Nedir?

1.604
Odeabank Private Banking Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Avantajları Nedir?

Odeabank private banking nedir? Bu sistem, kişiye özel sunulan bir bankacılık anlayışıdır. Müşteri temsilcileri aracılığıyla dilediğiniz hizmete ulaşabileceğiniz gibi, bankanın var olduğu tüm konumlarda yatırım sorumluları aracılığıyla konumdan bağımsız olarak size sunulan özel bankacılık hizmetlerini de deneyimleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde hem bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırabilir hem de finansal ihtiyaçlarınızı karşılarken size özel birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Peki, Odeabank private banking nedir? İşte detaylar! Eğer bu fırsattan yararlanan müşterilerdenseniz, tüm bilgi ve görüşmeler size özel bir şekilde gerçekleştirilir. Size özel olarak belirlenmiş, alanında uzman müşteri temsilcisi tarafından gerekli tüm bilgileri alabilir, bu temsilciler aracılığıyla bankacılık işlemleriniz için özel çözümlere ulaşabilirsiniz. Yine size özel mevduat faizlerinden haberdar olarak, ilgilendiğiniz zamanlarda bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu sistem sayesinde bireysel internet şubesi ya da mobil uygulama aracılığıyla sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içindeki tüm ATM’lerden ayda üç kez masrafsız bir şekilde para çekebilirsiniz. Bunların yanında, size özel olarak sunulacak olan ücretsiz kart ile yaptığınız her alışverişte nakit iade alabilirsiniz. Görüntülü görüşme hizmeti de sunan bu sistem sayesinde tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanarak doktorunuzla görüşme sağlayabilirsiniz. Yıl boyunca alacağınız uçak biletleri için ya da belirli restoranlar için sağlanabilen indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Private Banking Avantajları Nedir?

Müşterilerini oldukça özel hissettiren bu sistemin sizler için sağladığı birçok avantaj vardır. Odeabank private banking nedir? Avantajları nelerdir? Hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar sizin için sıralanmıştır. Bu avantajlar şu şekildedir;

  • Problemlerinizi çözmek, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyacınız olan işlemi gerçekleştirmek noktasında size özel belirlenmiş olan bir uzman tarafından yardım alırsınız.
  • Bu uzman ayrıca, birikimlerinizi daha da büyütebilmek adına sizin için en uygun olabilecek yatırım ürünleri arasında gerekli değerlendirmeyi yapar. Bunun yanı sıra, özel mevduat faizleri konusunda da sizi bilgilendirir.
  • En büyük avantajlarından biri de masrafsız bankamatik işlemleri fırsatı sunmasıdır.
  • Yatırımlarınızı güvenli bir şekilde koruyabilmeniz için fırsatlar sunulur. İhtiyacınız doğrultusunda, özel sigorta ürünlerinden yana tercih yapabilirsiniz.
  • Üstelik Odeabank şubelerinde var olan kiralık kasaları, birikimlerinizi saklayabilmek için %50 indirim fırsatıyla kullanabilirsiniz.
  • Sizin için oluşturulacak olan ayrıcalıklı kart sayesinde çeşitli avantajlara da sahip olabilirsiniz.
  Odeabank Oksijen Hesap Nedir? Altın ve Gümüş Hesap Arasındaki Farklar Nedir? 

Odeabank private banking nedir? diye merak edenler, yararlanabilecek tüm avantajların sıralandığı bu listeden sistem hakkında yeterli bilgi sahibi olabilir.

Private Banking Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvurular farklı şekillerde kabul edilir. Başvuru yapmak için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz;

  • İnternet üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz.
  • 0212 275 84 44 numaralı telefondan gerekli kişilere ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru yapmanız durumunda uzman kişiler size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır. Başvuru sırasında, sizden gerekli kişisel bilgileriniz istenir. Burada en önemli nokta sadece listede belirtilmiş olan sıralı illerden başvuru kabul edilmesidir. Başvuru öncesinde listeyi kontrol etmeniz önemlidir. Ayrıca başvuru esnasında cep telefonunuza onay verebilmeniz için bir kod gönderilecek ve sizden de bu kodu söylemeniz istenecektir. Bu sebepten dolayı, başvuru süresince cep telefonunuzun yanınızda bulunması gerekir. Odeabank private banking nedir? hakkında bilgi sahibi olmak ve başvuru yapmak için uzman kişilerle mutlaka görüşmelisiniz.

Başvuru Şartları Nedir?

Sizler için bu kadar çok fırsatı bir arada sunan bu sistemin bir parçası olmak için tek bir şart aranır. Odeabank’ta bulunan varlığınız 100 bin- 1 milyon TL arasındaysa başvuru yapabilirsiniz. Bu varlığınız farklı şekillerde kabul edilebilirdir. TL ya da döviz vadeli- vadesiz mevduat, yatırım fonu, TL- döviz hazine bonosu, devlet tahvili, euroband veya hisse senedi sahibi olmanız durumunda başvuru yapmanız uygun olarak görülür. Bu şartı sağladığınızda, sizin için belirlenen özel uzman müşteri temsilcisi aracılığıyla ihtiyacınız olan tüm işlemleri daha uygun bir şekilde ve daha kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank private banking nedir? konusunda bilmeniz gereken tüm detaylar burada yer alır. Sizin için uygun olduğunu düşünüyor ve bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak başvurular sonrasında size kısa sürede dönüş yapılacağından, merak ettiğiniz tüm sorulara uzmanlar tarafından yanıt bulabilir, bu sistem hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Odeabank Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı Nedir? Hesap Açma Limiti ve Faiz Oranları Nedir?

Yeni kampanyaları ile sürekli adını duyurmayı başaran ODEABANK hakkında ki düşünceleriniz nedir?