yandex-izleme
FinansKredisi.com

Ptt Kargo Takip

2.958
Ptt Kargo Takip

Ptt Kargo Takip

Ptt kargo takip sistemi http://www.PTT.gov.tr tarafından verilen bir hizmettir genelde özel kargo şirketlerinin de verdiği kargo takip numarası ile rahatlıklar kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Ptt kargo gönderi sorgulama sistemi ile tüm kargoları takip edebilirsiniz böylelikler kargom nerede diye düşünmenize ve endişe duymanıza gerek kalmaz uluslararası alanda takipte bulunabilirsiniz. Ptt’nin asp ve posta takip sistemleri de mevcuttur. Ptt yurtdışı kargo takip sistemi ile yurt dışından gelicek olan veya yurt dışına gönderdiğiniz ürünlerin takibini gönderen yada alıcı rahat bir şekilde yapabilecektir.

Ptt barkod sistemi ile çalıştığı için takip işlemi daha sağlıklı işlemekte. Örneğin uluslararası bir alandan ürün aldınız ve endişe duymamak için Ptt kargo gönderi takip sistemi kullanmak istiyorsunuz bunu kesinlikle karşı tarafa bildirmeniz yada teyit almanız gerekmektedir çünkü tüm göndericiler Ptt kargo takip barkod numarası vermemektedir isimle gelen kargolarda ise TC kimlik belgeniz ile başvurmanız gerekicektir.

Ptt takip işlemini http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ bağlantısı üzerinden Barkod Numarası ve Güvenlik Kodu girerek görüntüleyebilirsiniz böylelikle kargonuzun gönderisi ne aşamada olduğunu bilirsiniz.

İstenen bilgileri girdikten sonra sayfa içinde gönderi kabul bilgileri, gönderinin son durum ve teslim bilgileri, gönderinin hareketleri gibi bölümler yer almaktadır burada aradığınız tüm detaylar mevcuttur.

Yurt dışından taahhütlü gönderi yapanların varış ülkesi sınırlarına geçiş yaptıktan itibaren site üzerinden takip edilebilmektedir yurtdışı gönderi sorgulama sistemi ise yurt dışı işlerinizde işinize yarayacaktır.

  Kredi Kartı ile Altın Almak Mümkün Müdür?