yandex-izleme
FinansKredisi.com

Şekerbank Ekokredi Nedir? Faiz Oranı Ve Limit Nedir?

1.565
Şekerbank Ekokredi Nedir? Faiz Oranı Ve Limit Nedir?

Şekerbank EKOkredi nedir? Faiz oranı ve limit nedir? Enerji tasarrufunu arttırmak için oluşturulan Şekerbank EKOkredi hem bireysel hem de ticari işlemlerde alınabilen bir kredi türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere ekolojik dengenin sağlanması için kullanılan bu kredi Şekerbank’ın en çok tercih edilen kredileri arasında yer alır. Yaşanılan yer ,ev ve apartmanın elektrik, su ve doğal gaz gibi faturalarında EKOkredi iler %50 gibi büyük bir oranda tasarruf elde etmek artık mümkün hale gelmektedir. Şekerbank müşterilerine özel olan bu kredi kendi içerisinde bir çok ayrıntıyı da barındırır.

Şekerbank EKOkredi Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Şekerbank EKOkredi yatırım yapmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Enerji tasarrufuna yönelik yapılan bu yatırım kredisinde geri ödeme yapılırken müşterilere avantaj ve ayrıcalık tanınır. Düşük faizli olması EKOkredi kullanmak isteyenlerin yararlanabileceği en büyük avantajlar arasında yer alır. Şekerbank EKOkredi nedir? Faiz oranı ve limit nedir? Enerji kaynaklarının kullanımında faturaya yansıyan rakamlar bireyleri ve konut sahiplerini olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Şekerbank EKOkredi ile yüksek meblağda gelen faturaları minimum seviye indirmektedir. EKOkredi ile fatura indirimlerinden yararlanmak için öncelikle Şekerbank müşterisi olunması gereklidir. Daha sonra istenilen EKOkredi çeşidine başvuru yapılarak istenilen belgelerin bankaya teslim edilmesi gereklidir.

EKOkredi sadece faturalara indirim sağlamakla kalmayıp aynı zamanda binanın bakımı için gerekli olan birçok alanda da indirim ve avantaj sağlamaktadır. Sağladığı avantajlardan bir kaçı şöyledir;

 • Binaların yalıtım işlemleri
 • Binaların onarım işlemleri
 • Bina iç ve dış cephe boya işlemleri
 • Güneş enerjisi işlemleri
 • Elektrikli cihazlar
 • Ses yalıtımı
 • Su yalıtımı
 • Yangın yalıtımı

Yukarıda yer alan maddelerin hepsinde EKOkredi den yararlanılmaktadır. Şekerbank EKOkredi özellikle apartman sahiplerinin çok kullandığı bir kredidir. Apartmanlar en az yılda bir kez bakım isteyen yapılardır. EKOkredi ile bu süreci daha uygun fiyatlarla yapmak mümkün hale gelmektedir. Şekerbank EKOkredi nedir? Faiz oranı ve limit nedir? Şekerbank yukarıda bulunan işlemlerinde peşin para ödemek yerine indirimli şekilde uzun vadede borçlarınızı ödeme imkanı sunar. Son dönemlerin en avantajlı kredilerinden biri olan bu krediye talep oldukça yoğundur.

  Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi Nedir? Faiz Ve Ücretler Nedir?

Şekerbank EKOkredi Çeşitleri

Şekerbank EKOkredi tek bir çeşitle sınırlı kalmayıp içerisinde çeşitli kollara ayrılan bir kredi türüdür. EKOkredi’nin çeşitlere ayrılmasının nedeni birçok alanda kullanılmasıdır. Şekerbank EKOkredi çeşitlerinden bazıları şöyledir;

 • Yalıtım kredisi
 • Verimli ısıtma kredisi
 • Verimli soğutma kredisi
 • A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi
 • Verimli aydınlatma kredisi
 • Güneş enerjisi kredisi

Yalıtım kredisi sadece binaya yapılan yalıtımlar değil aynı zamanda kapı, pencere , çatı ve duvarlara yapılan yalıtımlar içinde geçerlidir. Bütün yalıtım işlemlerinin kapsayan bir kredidir. Klima, kazan, ısı paylaşım sistemleri, doğalgaz gibi ısıtma ve soğutma cihazlarının yarattığı faturalarda ciddi indirim sağlar. Faturalar uygun fiyatlı gelirken aynı zamanda ekolojik denge içinde katkıda bulunulmuş olunulur. Bu EKOkredi çeşidinde ki faiz oranı ve limiti müşterilere göre ve kullanmak istediği faturaya göre değişkenlik gösterir. Şekerbank EKOkredi nedir? Faiz oranı ve limit nedir? Bütün kredilerde düşük faiz oranı uygulanırken bazılarında sıfır faiz oranı uygulanmaktadır. Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak yada en yakın Şekerbank şubesine giderek size sunulan faiz oranını ve limitini öğrenebilirsiniz.

A sınıfı elektrikli cihazların alımı sırasında EKOkredi ’den yararlanmak mümkündür. Birçok beyaz eşya A sınıfı grubunda olduğu için bu kredi A sınıfı olan beyaz eşyalar içinde geçerlidir. Beyaz eşyalar EKOkredi ile daha uygun fiyata alınıp daha cazip fırsatlarla ödenebilmektedir. Şekerbank EKOkredi nedir? Faiz oranı ve limit nedir? Faiz oranı ve limit diğer EKOkredi çeşitlerinde olduğu gibi bu çeşidinde de müşterilerin gelir durumu ve alışverişlerine göre değişkenlik göstermektedir. Şekerbank ile iletişime geçerek detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Şekerbank EKOkredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank EKOkredi başvurusu için öncelikle aranan şart banka müşterisi olmaktır. Banka müşterisi olmayanlar EKOkredi kampanyasından yaralanması mümkün değildir. Müşterilerine özel olan bu krediden yararlanmak için bir kaç basit adımla Şekerbank müşterisi olmak mümkündür. Bireysel EKOkredi başvuru için istenilen belgeler;

 • Kimlik fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • İşin bedelini gösteren fatura
  Şeker Bank Bina Güçlendirme Kredisi Nedir? Faiz Oranı Nedir? Kaç Ay Vade?

Apartman yöneticisi olarak EKO kredi başvurusu yapmak isteyenler için aşağıda yer alan belgeler istenmektedir;

 • Karar defterin ilgili kısımlarına ait fotokopi
 • Tapu belgesi örneği
 • Kredi kullanacak olan kat sakinlerin yer aldığı liste
 • İş bedelini gösteren fatura

Yukarıda yer alan belgeler sunularak EKOkredi’nin onaylanma süreci başlar. Gerekli şartları getiren kişi ve kişilere düşük faiz oranlı yada sıfır faiz oranlı krediler ve limitleri belirlenir. Gelir durumu ve iş bedeline ait faturalar limitleri ve faiz oranlarını direk etkileyen detaylardır.

Peki Şekerbank Ekokredi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Şekerbankası hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: