yandex-izleme
FinansKredisi.com

Anadolu Ticari Kart Nedir? Müşteriler BP’deki İndirimden Nasıl Faydalanır?

1.725
Anadolu Ticari Kart Nedir? Müşteriler BP’deki İndirimden Nasıl Faydalanır?

Anadolubank ticari kart nedir? Müşteriler BP’deki indirimden nasıl faydalanır? Anadolubank ticari kart müşterilerine avantajların kapısını açmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de BP’den indirim kazanma kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için istenen ilk şart müşterilerin ticari karta sahip olması gerektiğidir. Anadolubank’ın ticari kartı olan Business Card iş ile ilgili bütün aşamalarda kullanılmaktadır. Kendi içerisinde birçok avantajı barındıran bir karttır. Bu kart aynı zamanda BP’de %12 indirim kazanma şansı vermektedir. Bütün bu avantajlardan yararlanmak için istenilen şartları yerine getirilmesi gereklidir.

Anadolubank Ticari Kart Avantajları

Ticari karta sahip olmak için gerekli şartları yerine getiren ve kartı onaylanan müşteriler bankanın sunmuş olduğu bütün avantajlardan yararlanabilirler. Anadolubank ticari kart nedir? Müşteriler BP’deki indirimden nasıl faydalanır? İşte ticari kart kullanıcıların yararlandıkları avantajlar;

 • Business Card kayıp ve çalınma risklerine karşı sigortalıdır
 • Word işyerlerinde yapılan harcamalarda taksit ve indirim uygulamasından yararlanılabilir
 • İş seyahatleri için kullanılabilir
 • İş hayatında bütün işletmelerde geçerlidir. Ve kendi içerisinde sunduğu avantajlardan yararlanır.

Ticari işlemler sırasında banka müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bu kart birçok kampanyaya katılmanın da önünü açar bunlardan biride BP’deki indirim kampanyasıdır. Bu kampanya ile BP’deki harcamalarda yüksek oranda indirimden yararlanmak mümkündür. BP’deki kampanya sadece ticari kart kullanıcılarına tanımlanmış özellikli bir kampanyadır.

Ticari Kartla BP İndirimlerinden Yararlanma Koşulları

Anadolubank geçtiğimiz aylarda ticari kart kullanıcılarına müjdeli bir kampanya haberi vererek yüzleri gülümsetti. BP ile yapmış olduğu anlaşma gereği ile Anadolubank ticari kart kullanıcıları ödemeler sırasında indirimden faydalanarak daha hesaplı ödeme yapma ayrıcalığına sahip olacak. Anadolubank ticari kart nedir? Müşteriler BP’deki indirimden nasıl faydalanır? BP’deki bu kampanya %12 gibi büyük bir oranda yapılmaktadır. Visa ticari kredi kartı sahipleri BP Taşınmatik’te %2 indirim buna istinaden ek olarak Taşınmatik sistemine kayıt olanlara ilk faturalarında %10 indirim gerçekleşmektedir. Kampanyanın içeriği ve koşulları şöyledir;

 • BP’deki indirim 06.01.2022 ve 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir
 • Kampanyadan yararlanmak için bu tarihler arasında BP Petrolleri A.Ş’nin web sitesi üzerinden forum doldurulması gerekmektedir. Bu form aynı zamanda bir başvuru formudur. Bu başvuru BP’nin formu kabul edip sözleşmeyi imzalaması sona erer. Bu süreçten sonra ticari karta tanınan bu ayrıcalıktan artık faydalanmak mümkündür.
 • Bu kampanyadan sadece Taşınmatik sistemine ilk kez üye olanlar kullanabilir. Aynı zamanda ilk kez üye olmanın yanı sıra BP Petrol şirketiyle ilk defa sözleşme imzalıyor olması gereklidir.
 • Bu kampanyadan sadece Visa Ticari Kredi kartı kullanıcıları faydalanır.
 • Visa ticari kredi kartı kullanıcıları Taşınmatik sistemine taşındıktan sonra BP ile yapacakları ilk sözleşmede şirketlerinde yer alan araç sayıları baz alınarak akaryakıt harcamalarında %2 indirim uygulanır.
 • BP ile Taşınmatik sözleşmesi ilk kez yapan ilk 500 müşteriye ek olarak %10 indirim uygulanacak. Eğer Visa ticari kredi kartı ile yapılmadıysa bu kampanyanın kapsamı dışında kalacaktır.
 • Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar bu kampanyanın dışında kalarak yararlanamaz
 • Visa ve BP istedikleri zaman bu kampanyayı sonlandırma veya değiştirme hakkına sahiptirler
 • Hizmet sırasında yaşanabilecek lojistik ve teknik sorunlardan BP ve Visa sorumlu değildir
 • Ayrıcalıklı bu kampanya başkasına devredilemediği gibi aynı zamanda paraya da dönüştürülemez
 • Hile gibi benzeri olaylarda cezai işlem uygulanarak bütün indirimler geri alınır. Visa ve BP kötü kullanımları tespit etmesi halinde kullanıcıları indirimden fesih etme hakkına sahiptir
 • İndirim koşulları ve indirim oranları BP ve Visa tarafından istenildiği zaman değiştirilebilir.
  Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda yer alan bütün şartlar ve koşullar göz önünde bulundurularak başvuru yapılması gereklidir. Yukarıda yer alan maddelere uymayanlar bu indirim fırsatından yararlanamaz . Anadolubank ticari kredi kartı nedir? Müşteriler BP’deki indirimden nasıl faydalanır? Anadolubank her zaman müşterilerinin yanında olarak artan akaryakıt fiyatlarında da müşterilerine destek vermektedir. Buna verilebilecek en iyi örnek kesinlikle BP Petrol şirketiyle yapılan anlaşmadır. Bu anlaşma bütün BP şubelerinde geçerli olmaktadır. Özellikle taşımacılık işlemleriyle uğraşan Ticari işletmeler için bu kampanya oldukça avantajlıdır. Lojistik firmaları başta olmak üzere ticari araç kullanan bütün işlemler, iş yeri sahipleri bu ayrıcalıklı kampanyadan yararlanabilir. Böylelikle yüksek oranda akaryakıt harcamalarında avantaj yakalarlar.

Peki Anadolu Ticari Kart hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda birlikte tartışalım. Daha fazla Anadolu hakkında haber ve kampanyaya ulaşmak isterseniz https://www.finanskredisi.com sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: