yandex-izleme
FinansKredisi.com

Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası

1.616
Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası

Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası! Kuveyt Türk, siz müşterileri için çeşitli fırsatlar oluşturmaya devam ediyor. Siz de Kuveyt Türklü olmanın avantajlarının farkına vararak, sizin için sunulan bu fırsatlardan bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğiniz konusunda merak ettiğiniz tüm detaylara yazının devamında yer vereceğiz. Sizler de bu bilgiler doğrultusunda hemen kampanyaya katılabilir ve harcamalarınız doğrultusunda 10 TL Altın puan kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası için tüm bilmeniz gerekenler!

Kuveyt Türk Sağlam Kart Kampanya

Kuveyt Türk’ün aynı zamanda altın kazandıran bu yenilikçi sistemi Sağlam Kart’ta fırsatlarla dolu yepyeni bir süreç geldi. Kuveyt Türk’ün Sağlam Kart’ına sahip olan müşteriler, uygulamaya yeni geçmiş olan “Altın fırsatlar” kampanyası adı altında farklı sektörlerden yapacakları alışverişlerde artık eskiye oranla daha fazla Altın puan kazanmış oluyor. Kampanya detayı şu şekilde:

  • 16 Haziran gününe kadar geçerli olan bu kampanya ile her 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 10 TL, toplamda ise 50 TL değerinde Altın puan kazanma şansını yakalıyor.

  • Altın puanların kullanım için herhangi bir süre kısıtı bulunmuyor.

  • Herhangi bir şekilde Altın puan iptali gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası sayesinde harcadıkça birikim yapma şansınız olsun!

Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca

Sağlam Kart, Kuveyt Türk tarafından müşterileri için sunulmuş fırsat dolu bir üründür. Bu ürün sayesinde Kuveyt Türklü müşteriler olarak birbirinden farklı kampanyalara dahil olabilir, fırsatları kullanmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Sağlam Kart sayesinde dahil olduğunuz 10 TL Altın puan kampanyası sayesinde, hiçbir şekilde iptal olmayan ve belirli kullanım süresi olmayan bu Altın paralar 10 TL’ye ulaştığında Altın Cari Hesabına aktarılıyor. Sağlam Kart aynı zamanda Türkiye’de sahip olan kişiler için altın kazandıran ilk ve tek kart olma özelliği taşıyor. Üstelik bu kart için ödemeniz gereken herhangi bir kart ücreti de bulunmuyor. Sağlam Kart sayesinde, Türkiye’de ilk kez alışveriş yaptıkça altın kazanma fırsatı yakalayan yeni bir döneme tanık olunmuş oluyor. Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası ile siz de bu yeni dönemin bir tanığı olabilirsiniz. Bu kampanya ile birlikte:

  • Çeşitli sektörlerin dahil olduğu Altın Fırsatlar kampanyaları aracılığıyla, Sağlam Kart sahipleri birbirinden farklı ve tercih edilebilir fırsatlarla ihtiyacına uygun olarak alışveriş yaptıkça direkt Altın Puan kazanma şansı yakalayacak.
  • Bu yeni kampanyaya bağlı olarak, Sağlam Kart sahibi olanlara her 150 TL ve üzerindeki akaryakıt harcamaları için 10 TL, toplamda 50 TL Altın puan kazanmış oluyor.
  • Bu Altın paralar ise 10 TL’ye ulaştığı takdirde otomatik olarak müşterilerin sahip olduğu Altın Cari Hesabına aktarılıyor.

Kuveyt Türk 1o Tl Altın Puan

Bu kampanyanın en cazip yanlarından biri de aslında işlem kısıtının olmaması ve kazanılan puanları kullanma süresinin bir sınırı olmaması olduğu söylenebilir. Diğer kampanyalardan farkını da tam olarak burada yaratıyor. Bu şekilde müşteriler, harcadıkça kazandıkları bu paraları diledikleri zaman diledikleri gibi kullanabiliyor. Sağlam Kart sahipleri biriktikçe Altın Cari Hesaba aktarılan bu Altın paraları biriktirebiliyor. Bunun yanı sıra, Sağlam Kart sahipleri için bu Altın paraları TL’ye çevirme fırsatı da sunuyor. Dilerseniz gram altın olarak Kuveyt Türk şubelerinden de teslim alabilmeniz mümkündür. Sizler için farklı seçenekleri barındıran bu kampanya dahilinde kendiniz için en uygun şekli seçebilir ve birikimlerini kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası bankacılık sektörüne yepyeni bir bakış açısı müşterilerine ise daha önce görülmemiş yepyeni bir fırsat sunmuş oluyor. Fırsatlar arasında bu şekilde bir başlangıç yapan Altın Fırsatlar kampanyasının, ilerleyen zamanlarda farklı sektörler üzerinde de uygulanacağı ve bu kampanya alanının giderek artacağı söyleniyor. Kuveyt Türk Sağlam Kart İle 150 TL Harca 10TL Altın Kazan Kampanyası dahilinde siz de harcama yaptıkça Altın Para kazanabilir, kazandıklarınızı ise dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Farklı bankacılık anlayışı ile TL yerine direk altın olarak hediye ettiği bu kampanya hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bütün Kuveyt Türk kampanyaları hakkında daha fazla bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk #Ramazanpaylaşmaktır Harcadıkça Yetimler İçin İftar Bağışında Bulun